ForumPortalLatest imagesKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Rregullorja e forumit

 
Asnjë mesazh i ri

Rregullat e Forumit

Moderatorët: leoneta, gent
4545Thu Aug 04, 2011 9:32 am
Huundefi  программы для компьютра

Më afër njeri-tjetrit

 
Asnjë mesazh i ri

Prezantohu!

Pasi te jeni regjistruar ju mund ta beni postimin tuaj te pare ketu, preferojme qe te hapni tem te re me pseudonimin tuaj ne dhe mbrenda temes te jepni te dhenat tuaja personale sipas deshires.
Moderatorët: leoneta, gent
44294Mon Sep 27, 2010 3:49 pm
special-toni Edhe une  knej ...!!:D
Asnjë mesazh i ri

Pershendetje te ndryshme

Të japësh një përshëndetje nuk të varfëron, por një përshëndetje emarrë të pasuron shumë. Jep edhe ti një përshëndetje, sepse nuk kanjeri që të ketë më shumë nevojë për të, se sa ai qe nuk kapërshëndetur.
Moderatorët: leoneta, gent
3355Tue Jul 13, 2010 2:18 pm
Dardani_K2 pershendetje te gjithe juve qe jeni Llapijan dhe ju qe jeni nga qytetet tjera

Forumi Argëtues

 
Asnjë mesazh i ri

ShowBiz

Ketu mund te diskutoni gjithqka ne lidhje me showbizin kosovar dhe nderkombtar.
Moderatorët: leoneta, gent
374Wed Jul 07, 2010 9:50 pm
Dardani_K2 ShowBizi Kosovarë
Asnjë mesazh i ri

Bisedë e Lirë

Ketu mund te debatoni ne tema te ndryshme te cilat ju terheqin dhe cka eshte me kryesorja ketu mund te dilni nga tema sa here qe te doni sepse forumi eshte i till pra nuk ka kufi.
Moderatorët: leoneta, gent
5514078Tue Aug 02, 2011 3:18 pm
pregnanc  Pregnancy Symptoms
Asnjë mesazh i ri

Sporti

Ketu mund te diskutoni gjithqka ne lidhje me sport.
Moderatorët: leoneta, gent
16749Tue Jun 08, 2010 12:40 pm
FABIANI Cilin ekip te Futbollit e preferoni ??
Asnjë mesazh i ri

Dashuria dhe Shoqeria

Ketu mund te debatoni me shoqerine e forumit per gjithcka qe keni deshire, pytje te ndryshme nga gjitha sferat qe nuk i gjeni ne tema tjera te caktuara.
Moderatorët: leoneta, gent
11353Sun Nov 22, 2009 1:26 pm
donaa Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*

Shkenca dhe Teknologjia

 
Asnjë mesazh i ri

Mjeksia dhe Shëndeti

Mundohu te gjesh zgjidhje per problemet tua shendetsore, kerko ne temat egzistente ose parashtro pytje etj.
Moderatorët: leoneta, gent
9161Sat Jul 10, 2010 2:48 am
Dardani_K2 Qka mendoni per Mjeksin Kosovare
Asnjë mesazh i ri

Filozofia dhe Psikologjia

Teoria dhe Praktika e jetes, konkluza shkencore, psikologjike dhe mendore, shkembim i pervojave apo kerkim ndihme nga keto dy sfera.
Moderatorët: leoneta, gent
685Wed Oct 14, 2009 10:04 pm
qipi-kaka Matja e Intelegjences
Asnjë mesazh i ri

Shkenca dhe Jeta

Ketu mund te gjeni tema rreth shkencave per te cilat nuk egziston kategori e vecante gjithashtu mund te shtoni dhe gjeni tema qe ne pergjithsi lidhin shkencen dhe jeten.
Moderatorët: leoneta, gent
760Fri Jul 30, 2010 12:53 am
Dardani_K2 Mistere te Atlantisit!!

Kultura Shqiptare

 
Asnjë mesazh i ri

Historia Shqiptare

Prejardhja, jeta e paraardhesve tane nga ditet e fillimit deri me sot, te dhenat e fundit mbi historine Ilire, zbulimet e fundit arkeologjike ne trojet tona.
Moderatorët: leoneta, gent
1851Wed Oct 13, 2010 12:11 am
Dardani_K2 Turp per Qeverin e Kosoves qe per pritjen e Hillarit e Hoqi Flamurin Kombetar.
Asnjë mesazh i ri

Forumi Islam

Ketu besimtaret e fese Islame takohen dhe diskutojne per problemet apo intereset e ndryshme qe sillen rreth Islamit.
Moderatorët: leoneta, gent
17332Sat Sep 25, 2010 11:15 pm
Dardani_K2 Zekati - Shtylla e katërt e Islamit
Asnjë mesazh i ri

Poezia Shqiptare

Poezia, forca magjike e fjales ne kete pjes te forumit godet nga gjitha anet ndjenjat tuaja si per dashurine ashtu per atedhene dhe emocionet tjera qe na dominojne.
Moderatorët: leoneta, gent
663Mon Sep 21, 2009 7:27 pm
FLo0rI Fraza Dashurie
Asnjë mesazh i ri

Kultura Shqiptare

Letersia, Traditat dhe Folklori Shqiptar prezantohet para juve ne kete pjese te forumit.
Moderatorët: leoneta, gent
758Tue Jul 13, 2010 8:06 pm
Dardani_K2 Traditat Shqipetare ne Kosove dhe ne Shqiper

Kinematografi

 
Asnjë mesazh i ri

Best of YouTube

Ketu do te gjeni shum video interesante te perzgjedhura nga YouTube gjithashtu edhe ju mund te postoni videot qe ju pelqejne me se shumti.
Moderatorët: leoneta, gent
28141Fri Dec 25, 2009 10:46 pm
Enndriti Shikoje 100 here edhe prak ke me kesh
Asnjë mesazh i ri

Filma

Ketu do te ju prezantojme disa filma te ri te hollywood dhe te kinematografise Shqiptare ne pergjithsi.
Moderatorët: leoneta, gent
1351Fri Oct 02, 2009 8:53 pm
ArberZhubii Goal 3  (Film)

Shkarko...!

 
Asnjë mesazh i ri

Shkarko Lojra

Shkarkoni lojra të ndryshme Counter-Strike,Need for Speed e shum të tjera.
Moderatorët: leoneta, gent
101192Fri Jan 22, 2010 9:07 pm
nderim G.I. Combat: Episode I - Battle of Normandy
Asnjë mesazh i ri

Shkarko Programe

Ketu mund te gjeni apo edhe te kerkoni programet qe nuk mund ti gjeni askund neper faqe te ndryshme.
Moderatorët: leoneta, gent
5879Fri Dec 25, 2009 9:15 pm
Enndriti download Skype
Forumi i Llapit Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 18276 artikuj
Forumi ka 156 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri kristjan ransi
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë :: 1 Bot
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 46 më Tue Feb 13, 2024 9:32 am

Anëtarët të regjistruar Asnjë
Bots : Qwant
Users having a birthday today : Nitchee (27)
Users with a birthday within the next 7 days: Rinor Hyseni (28)
Legjenda : [ Administrator ][ Designer ][ Super Moderator ][ Moderator ][ VIP ][ I/e Perjashtuar ][ PrincesS ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur