Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 ShowBizi Kosovarë

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

ShowBizi Kosovarë - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ShowBizi Kosovarë   ShowBizi Kosovarë - Faqe 2 Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 12:45 pm

Adelina, shumë e kërkuar në Diasporë

Pas një përmbyllje të suksesshme të koncertit para një muaji në disko “Rinora 4”, ku mbi 3.000 persona në publik u argëtuan nën tingujt e muzikës së saj, këtë radhë këngëtarja është përsëri në aksion, por në një disko tjetër, e cila si duket do të ketë mbrëmjen e fundit pasi parashikohet të mbyllet. Adelina ka qenë e pranishme disa herë në këtë diskotekë dhe gjithmonë ka dalë e kënaqur nga pritja që i është bërë. Kanë kaluar tashmë 12 vite kur Adelina Ismajli theu tabu në Festivalin e RTSH-së, duke u zhveshur në veshje të brendshme dhe fustan transparent për t’i lënë shqiptarët 12 vite radhazi të komentojnë këtë gjest, i cili etiketoi Ismajlin ndër këngëtaret më të njohura dhe më të pëlqyera shqiptare të të gjitha kohërave, përderisa atëherë temë ishte “Emancipimi i femrës shqiptare”
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

ShowBizi Kosovarë - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: ShowBizi Kosovarë   ShowBizi Kosovarë - Faqe 2 Icon_minitimeWed Jul 07, 2010 9:50 pm

A keni ndegju qe po dojke me u feju Tito me Jovanken apet po dojshin me ba darsem te madhe dhe po dojshin me i ftu ne Darsem Ibrahim Rugoven,Alija Izetbegoviq,Tugjmanin,Millosheviqin dhe ne fund te dasmes po dojke me jau ngreh Veshin qe ja kane prishen Jugosllavin hahahhaha vaj halli per keta.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
ShowBizi Kosovarë
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: ShowBiz-
Kërce tek: