Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Qka mendoni per Mjeksin Kosovare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Empty
MesazhTitulli: Qka mendoni per Mjeksin Kosovare   Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 7:31 pm

Ne kete tem diskutoni gjithqka per mjeksin Kosovare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Mjeksin Kosovare   Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 7:39 pm

Wolla per qit mjeksin ne Podujev sit o naj rast urgjetn mejher te thojn shko per ne prishtin uaheuhaeuh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Mjeksin Kosovare   Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Icon_minitimeFri Aug 07, 2009 8:03 pm

Katastrof krejt des njerii per qe din kta me pshtuu !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
kaltrina
PrincesS
PrincesS
kaltrina

Posts : 186
Join date : 19/07/2009
Age : 24
Location : Podujeva

Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Mjeksin Kosovare   Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Icon_minitimeWed Aug 12, 2009 9:19 am

po bre te lodht jon keta qysha tha loli sit e qojsh ne podojev thojn mere autorizimin e ne prishtin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Mjeksin Kosovare   Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 9:50 am

mjekt ton jan shum mbrapa dhe duhet te punojna shum per tu aftesuar ky eshte mendimi im
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
Best..E
Te Perjashtuar
Te Perjashtuar
Best..E

Posts : 478
Join date : 26/08/2009

Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Mjeksin Kosovare   Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 10:00 am

Mjekt jon shum mbrapa

Arsyea :

Spo kan rroga t mira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Rinor Hyseni
Antarë 50%
Antarë 50%
Rinor Hyseni

Posts : 321
Join date : 26/08/2009
Age : 24
Location : Vushtrri
Hobi Hobi : Futbolli

Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Mjeksin Kosovare   Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 12:46 pm

valla keta tontit pa ja u mush gjepin mir as hesap nuk te bajn boll mir ja keshin bbo qata 2 polict qe keshin rre nje mjek Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arjanit Manchester United
V.I.P
V.I.P
Arjanit Manchester United

Posts : 613
Join date : 13/09/2009
Age : 29

Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Mjeksin Kosovare   Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 5:55 pm

FLo0rI shkruajti:
Wolla per qit mjeksin ne Podujev sit o naj rast urgjetn mejher te thojn shko per ne prishtin uaheuhaeuh
qishtu edhe ne drenica po krejt katastrof edhe ne prishtin jan kurgju nuk kan dallim deri dje jan kan tu i ru lopt dje i thirren ne pun edhe veq ja futin diqka rrejn naj ilaq me te smu edhe ma zi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Mjeksin Kosovare   Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 7:37 pm

wolla po

po u kan smut hiq i thot shko blej qito ilaqe cnnccncn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Mjeksin Kosovare   Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 10:19 am

kerka se kemi mjeksine :S
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArberZhubii
V.I.P
V.I.P
ArberZhubii

Posts : 608
Join date : 30/09/2009
Age : 24
Location : Gjakova
Hobi Hobi : Football

Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Mjeksin Kosovare   Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 6:08 pm

walla kosova kerkun sosht me mjekesi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.realmadrid-star.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Mjeksin Kosovare   Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 10:34 pm

jo po dej dikun o amo apet shum keq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Monda@
PrincesS
PrincesS
Monda@

Posts : 72
Join date : 04/10/2009

Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Mjeksin Kosovare   Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Icon_minitimeMon Oct 05, 2009 3:16 pm

ju duhen mjete me shum per mendimin tim ligshto jon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Mjeksin Kosovare   Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Icon_minitimeMon Oct 05, 2009 3:18 pm

op mir e ki Monda

skan mjete te cilat duhen per raste urgjente Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
qipi-kaka
V.I.P
V.I.P
qipi-kaka

Posts : 95
Join date : 14/10/2009

Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Mjeksin Kosovare   Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 9:49 pm

valla kosova katasrof a me mjek
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Mjeksin Kosovare   Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Icon_minitimeSat Jul 10, 2010 2:48 am

Valla le ti pagujn mire dhe le te ju bin mjete te mira e keni me pa sa jane te afte
po leni hajgaret se qka jeni ty mendu qe mjeket tane ne Kosove jane rrobota me punu
pa pare lene ma se ka kalu koha e patriotave dikush qe si ka dy dite shkoll u hip ne nje karrig e ka pare ty derdh e ky i shkreti i ka shtjerr mendt e ska rroge se valla ngoni qka ju them le te paguhen mire mjeket tane keni me pa se kushe jane une jame ne Gjermani po nje mundem me ju thanen se as keta mjeket Gjerman haberin sja kane se pos qka te ja qet
kompjuteri se tjeter ilaq sdine me te dhanen shoqja ime u kon pas ftofen 1 vit ketu sdike askush sen me i thanen e kam pasen ne 4 mjek po fundi asgja kure shkum ne Kosove te nje mjek aty ne podujeve pat shoqja dhimbje dhe e qova te ai mjek i tregum rastin na i dha do ilaqe i murr shoqja ato ilaqe dhe mbas 7 dite e qova ne kontroll dhe qe ateher ma ska pasen kurre dhimbje e mos mi tregoni ju mue mjeket e huaj e mjeket tane pastaj e kame rastin e nje shoku 3 vite dhimbje ne krah ka qen ne Zvicerr te afro 6 lloj mjekesh te gjithe duke i thanen ske asgja ai tri vite me dhimbje me ne fund vizitohet ne Gjakov te Selajdin Boshnjaku ai e kontrollon dhe ja gjen se ashti ne krah ju ka qa dhe ja ka zanen nje cop mishi e bane nje operacion dhe sa rrin ne Kosove sherohet dhe kure vjen ne Zvicerr i shkon mjekut te tij dhe ja tregon operacionin dhe i thot tri vite sma gjetet ilaqin e ju po i thoni vetes mjek ju thot jeni mashtrues se nje mjek i mire ska nevoj gjate me e gjet diagnozen dhe kame edhe shume raste qe njeh qe ketu skan pasur sherim e ne Kosove po dhe nje kusherin e imja ne Austri skane guxoft me e operu ne koke e nje mjek ne prishtin e ka operu dhe sode ashte mire dhe Punon me burrin e vet ne Austri a mjeket Austriak kane que dore nga ajo.
E unepo ju them le te paguhen mjeket tane mire dhe le te ju bien mjetet e duhura dhe keni per ta pa se kushe jane mjeket tane e sa dine e mos folni kot .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Empty
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni per Mjeksin Kosovare   Qka mendoni per Mjeksin Kosovare Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Qka mendoni per Mjeksin Kosovare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shkenca dhe Teknologjia :: Mjeksia dhe Shëndeti-
Kërce tek: