Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 pershendetje te gjithe juve qe jeni Llapijan dhe ju qe jeni nga qytetet tjera

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

pershendetje te gjithe juve qe jeni Llapijan dhe ju qe jeni nga qytetet tjera Empty
MesazhTitulli: pershendetje te gjithe juve qe jeni Llapijan dhe ju qe jeni nga qytetet tjera   pershendetje te gjithe juve qe jeni Llapijan dhe ju qe jeni nga qytetet tjera Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 2:18 pm

cheers pershendetje per ju te Gjithe nje faqe e mire tema te mira por komente shume pak ne kete forum
ne te gjithe keto tema duhet te ket edhe pergjigjeje se dikush pergjigjet mire e dikush keq por ne fund
ja gjejm nje mesatare vetem te mos e ofendojna njani tjetrin sa te bahet biseda pa ofendime ashte mire se e di se te gjithe smundemi me qenen
te nje mendimi. cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
pershendetje te gjithe juve qe jeni Llapijan dhe ju qe jeni nga qytetet tjera
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Më afër njeri-tjetrit :: Pershendetje te ndryshme-
Kërce tek: