Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Turp per Qeverin e Kosoves qe per pritjen e Hillarit e Hoqi Flamurin Kombetar.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

Turp per Qeverin e Kosoves qe per pritjen e Hillarit e Hoqi Flamurin Kombetar. Empty
MesazhTitulli: Turp per Qeverin e Kosoves qe per pritjen e Hillarit e Hoqi Flamurin Kombetar.   Turp per Qeverin e Kosoves qe per pritjen e Hillarit e Hoqi Flamurin Kombetar. Icon_minitimeWed Oct 13, 2010 12:11 am

Kesi turpi populli Shqipetar ende ska perjetu as shkau smujti me na e hjek flamurin e Esat Pash Thaqi e qeveria e tina e hjeken allahu i marroft po mendojn se kane ba burreri skane ba asgje ma shume se vetem ligeshti jane tregu te dobet andaj ju kisha luten vllezerve Shqipetar ne Kosove mos te dalin me e priten Hillarin jo per inati te saj por per inati te Thaqit e qeveris qe dulen dhe e hjeken Flamurin Shqipetar.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Turp per Qeverin e Kosoves qe per pritjen e Hillarit e Hoqi Flamurin Kombetar.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kultura Shqiptare :: Historia Shqiptare-
Kërce tek: