ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Më afër njeri-tjetrit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezantohu!

Pasi te jeni regjistruar ju mund ta beni postimin tuaj te pare ketu, preferojme qe te hapni tem te re me pseudonimin tuaj ne dhe mbrenda temes te jepni te dhenat tuaja personale sipas deshires.
Moderatorët: leoneta, gent
44294Mon Sep 27, 2010 3:49 pm
special-toni Edhe une  knej ...!!:D
Asnjë mesazh i ri

Pershendetje te ndryshme

Të japësh një përshëndetje nuk të varfëron, por një përshëndetje emarrë të pasuron shumë. Jep edhe ti një përshëndetje, sepse nuk kanjeri që të ketë më shumë nevojë për të, se sa ai qe nuk kapërshëndetur.
Moderatorët: leoneta, gent
3355Tue Jul 13, 2010 2:18 pm
Dardani_K2 pershendetje te gjithe juve qe jeni Llapijan dhe ju qe jeni nga qytetet tjera
Më afër njeri-tjetrit Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur