Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Edhe une knej ...!!:D

Shko poshtë 
AutoriMesazh
NoOra
Fillestar
Fillestar
NoOra

Posts : 1
Join date : 11/05/2010
Location : In My WorlD...
Hobi Hobi : Part-Y...

Edhe une  knej ...!!:D Empty
MesazhTitulli: Edhe une knej ...!!:D   Edhe une  knej ...!!:D Icon_minitimeTue May 11, 2010 12:39 pm

d]] Si e keni emrin?-NoOra...
- Sa vjec jeni?-17 VjeQ..
- Ku banoni?-SueDi-Göteborg
- Ku keni lindur?-PeJee
- Gjendja juaj shoqerore, beqar, i martuar, i divorcuar, me femije?-BeeQaRee
- Cfare shkolle po beni apo keni mbaruar?-Shkolle te MeseM
- Cfare profesioni keni?-NxenSee
- Cfare hobi dhe interesa kini?-Par-Y UdheTimet ...
- Deshirat dhe enderrat tuaja?-Te Behem Nje ViP-Eee
- Si e gjetet forumin tone?-Duke LypuR PoezIIIiiiiii
- Cfare ju pelqen te vizitoni ne kete forum?-Po Shume i Miree
- Cilat rubrika te forumit ju terheqin me shume?-Fillesatare Njeher Po shikoJ
- Cilin do te kishit deshire te pershendetnit?-Tee Gjithee Antaret qe Gjenden Ketuu[/b]--
Mbrapsht në krye Shko poshtë
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Edhe une  knej ...!!:D Empty
MesazhTitulli: Re: Edhe une knej ...!!:D   Edhe une  knej ...!!:D Icon_minitimeMon Sep 27, 2010 3:49 pm

mir se vjen Nora :p
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
 
Edhe une knej ...!!:D
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Më afër njeri-tjetrit :: Prezantohu!-
Kërce tek: