Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Fraza Dashurie

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Fraza Dashurie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie   Fraza Dashurie - Faqe 2 Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 10:35 am

bravo bravo flor
i perngjan fort bardhit Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Fraza Dashurie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Fraza Dashurie   Fraza Dashurie - Faqe 2 Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 7:27 pm

Nje person nuk eshte i rendesishem se sa hapesire ze ne zemren tende, por per boshllekun qe ze kur nuk eshte me.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Fraza Dashurie
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kultura Shqiptare :: Poezia Shqiptare-
Kërce tek: