Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Matja e Intelegjences

Shko poshtë 
AutoriMesazh
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Matja e Intelegjences Empty
MesazhTitulli: Matja e Intelegjences   Matja e Intelegjences Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 1:52 am

Pershendetje

Nese deshironi ta dini nivelin e Intelegjences qe posedoni mund ta dini permes ketij Testi Psikologjikë
IQ- d.m.th koficienti i Intelegjences eshte formuluar nga Psikologet gjerman te William Sternit ne 1912.
Keta verejten si ky lloj testi nuk varet nga mosha.
D.m.th eshte Konstant per te gjitha moshat si tek femijet ashtu dhe te rriturit.

Mund te na tregoni ne fund rezultatin nese deshironi.

Kliko Këtu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
Nitchee
Antar 10%
Antar 10%
Nitchee

Posts : 64
Join date : 10/07/2009
Age : 23
Location : Podujev

Matja e Intelegjences Empty
MesazhTitulli: Re: Matja e Intelegjences   Matja e Intelegjences Icon_minitimeMon Jul 20, 2009 10:19 am

Shumm Interesont
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Matja e Intelegjences Empty
MesazhTitulli: Re: Matja e Intelegjences   Matja e Intelegjences Icon_minitimeMon Jul 20, 2009 11:04 am

Interesont amo un hina 1 dit sdisha qysh duhet me lu mir No
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arjanit Manchester United
V.I.P
V.I.P
Arjanit Manchester United

Posts : 613
Join date : 13/09/2009
Age : 29

Matja e Intelegjences Empty
MesazhTitulli: Re: Matja e Intelegjences   Matja e Intelegjences Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 6:05 pm

shum e mir po me mezi e kuptova
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Matja e Intelegjences Empty
MesazhTitulli: Re: Matja e Intelegjences   Matja e Intelegjences Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 10:21 am

interesant Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
qipi-kaka
V.I.P
V.I.P
qipi-kaka

Posts : 95
Join date : 14/10/2009

Matja e Intelegjences Empty
MesazhTitulli: Re: Matja e Intelegjences   Matja e Intelegjences Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 10:04 pm

mir te koka
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Matja e Intelegjences Empty
MesazhTitulli: Re: Matja e Intelegjences   Matja e Intelegjences Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Matja e Intelegjences
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shkenca dhe Teknologjia :: Filozofia dhe Psikologjia-
Kërce tek: