Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Traditat Shqipetare ne Kosove dhe ne Shqiper

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

Traditat Shqipetare ne Kosove dhe ne Shqiper Empty
MesazhTitulli: Traditat Shqipetare ne Kosove dhe ne Shqiper   Traditat Shqipetare ne Kosove dhe ne Shqiper Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 2:23 pm

A dine kushe te na tregoj per traditat qe jane ne Kosove ne Shqiperi apo ne maqedoni
te gjithe ata qe dine le te shkeruajn qe ata qe nuk dine te mesojn se askushe nga
ne sjemi te ditur sa duhet prandaj qdo kushe tregon diqka dhe besoj se do ta plotesojna
deri dikund nevojen e dijes.

Temat le te jene:
Darsmat perpara dhe darsmat tashe
Hakmarrja
Lindja e femijeve
fejesat sode dhe perpara
Klanet Familjare
e shume te tjera.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

Traditat Shqipetare ne Kosove dhe ne Shqiper Empty
MesazhTitulli: Re: Traditat Shqipetare ne Kosove dhe ne Shqiper   Traditat Shqipetare ne Kosove dhe ne Shqiper Icon_minitimeTue Jul 13, 2010 8:06 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Traditat Shqipetare ne Kosove dhe ne Shqiper
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kultura Shqiptare :: Kultura Shqiptare-
Kërce tek: