ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Shkenca dhe Teknologjia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Mjeksia dhe Shëndeti

Mundohu te gjesh zgjidhje per problemet tua shendetsore, kerko ne temat egzistente ose parashtro pytje etj.
Moderatorët: leoneta, gent
9161Sat Jul 10, 2010 2:48 am
Dardani_K2 Qka mendoni per Mjeksin Kosovare
Asnjë mesazh i ri

Filozofia dhe Psikologjia

Teoria dhe Praktika e jetes, konkluza shkencore, psikologjike dhe mendore, shkembim i pervojave apo kerkim ndihme nga keto dy sfera.
Moderatorët: leoneta, gent
685Wed Oct 14, 2009 10:04 pm
qipi-kaka Matja e Intelegjences
Asnjë mesazh i ri

Shkenca dhe Jeta

Ketu mund te gjeni tema rreth shkencave per te cilat nuk egziston kategori e vecante gjithashtu mund te shtoni dhe gjeni tema qe ne pergjithsi lidhin shkencen dhe jeten.
Moderatorët: leoneta, gent
760Fri Jul 30, 2010 12:53 am
Dardani_K2 Mistere te Atlantisit!!
Shkenca dhe Teknologjia Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur