ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


Shiko mesazhet pa përgjigje
 

Kultura Shqiptare

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Historia Shqiptare

Prejardhja, jeta e paraardhesve tane nga ditet e fillimit deri me sot, te dhenat e fundit mbi historine Ilire, zbulimet e fundit arkeologjike ne trojet tona.
Moderatorët: leoneta, gent
1851Wed Oct 13, 2010 12:11 am
Dardani_K2 Turp per Qeverin e Kosoves qe per pritjen e Hillarit e Hoqi Flamurin Kombetar.
Asnjë mesazh i ri

Forumi Islam

Ketu besimtaret e fese Islame takohen dhe diskutojne per problemet apo intereset e ndryshme qe sillen rreth Islamit.
Moderatorët: leoneta, gent
17332Sat Sep 25, 2010 11:15 pm
Dardani_K2 Zekati - Shtylla e katërt e Islamit
Asnjë mesazh i ri

Poezia Shqiptare

Poezia, forca magjike e fjales ne kete pjes te forumit godet nga gjitha anet ndjenjat tuaja si per dashurine ashtu per atedhene dhe emocionet tjera qe na dominojne.
Moderatorët: leoneta, gent
663Mon Sep 21, 2009 7:27 pm
FLo0rI Fraza Dashurie
Asnjë mesazh i ri

Kultura Shqiptare

Letersia, Traditat dhe Folklori Shqiptar prezantohet para juve ne kete pjese te forumit.
Moderatorët: leoneta, gent
758Tue Jul 13, 2010 8:06 pm
Dardani_K2 Traditat Shqipetare ne Kosove dhe ne Shqiper
Kultura Shqiptare Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur