Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Beeli
Fillestar
Fillestar
Beeli

Posts : 6
Join date : 07/08/2009
Location : Podujeva

Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 2:13 pm

walla sdihet atu se let eshte me than te du kurse se don hahahahha nuk eshte puna weq te vajzat atu Arrow po edhe djemve ju pelqen me than TE DUA... hhahahahhaha flower Question
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arjanit Manchester United
V.I.P
V.I.P
Arjanit Manchester United

Posts : 613
Join date : 13/09/2009
Age : 29

Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 5:22 pm

sepse djemt e kan deshir qe femrat te ju then te dua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 8:57 am

Arjanit Manchester United shkruajti:
sepse djemt e kan deshir qe femrat te ju then te dua
bravo arjanit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Enndriti
V.I.P
V.I.P
Enndriti

Posts : 545
Join date : 04/08/2009
Location : Te TherrAt e ima

Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 10:58 pm

paj duhet me jau ba rrafsh qashty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitimeSun Sep 27, 2009 6:15 pm

ka lloj lloj femrash do skan qef me ju than do kan qef me ju than ato qe kan qef me ju than prej tybe ska kurgjoo hiq ahahhaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitimeMon Sep 28, 2009 12:48 pm

ehhehe ti a ki qef met than i dashuri TE DUA ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 8:50 am

ehhehehehe po tybe se di qa me than pytje flor shum e ran ehhee

e tii a ki qef me te than fmera qashty a?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArberZhubii
V.I.P
V.I.P
ArberZhubii

Posts : 608
Join date : 30/09/2009
Age : 24
Location : Gjakova
Hobi Hobi : Football

Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 6:10 pm

op more pse jo Very Happy

e juve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.realmadrid-star.tk
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 10:07 pm

po veq edhe neve na pelqen me na than te dua femrat Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 9:07 am

po more qysh je

um pelqen shum mem thon femna TE DUA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 11:56 am

ahahhahahahha valla une se di qa me than
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 1:46 pm

te 2-ja gjinive ju pelqen kjo fjale:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitimeTue Oct 06, 2009 4:09 pm

uahuaha edhe te na ju pelqen bile shumm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitimeWed Oct 07, 2009 12:09 pm

op op de
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitimeWed Oct 07, 2009 2:36 pm

popo de qashty tybe?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitimeWed Oct 07, 2009 2:45 pm

mu ma shum me pelqen me me tha Tea MO loluhahuauhuhhauuhauhuh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
qipi-kaka
V.I.P
V.I.P
qipi-kaka

Posts : 95
Join date : 14/10/2009

Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 7:18 pm

une besoj qe na pelqen me than te te dyt gjini te ajo e mashkujve edhe te ajo e femrave
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 2:49 pm

pode po hehhehhee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Enndriti
V.I.P
V.I.P
Enndriti

Posts : 545
Join date : 04/08/2009
Location : Te TherrAt e ima

Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 3:15 pm

mire osht me te thane femra te duaa...menoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitimeSun Nov 22, 2009 1:26 pm

uahuahuahuahuaaua ju djmet krejt kini qef me ju than
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*   Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA* - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pse femrave ju pelqen ti thuash *TE DUA*
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Dashuria dhe Shoqeria-
Kërce tek: