Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Edhe sode u rrahen djemet e Vetvendosjes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

Edhe sode u rrahen djemet e Vetvendosjes Empty
MesazhTitulli: Edhe sode u rrahen djemet e Vetvendosjes   Edhe sode u rrahen djemet e Vetvendosjes Icon_minitimeSat Jul 10, 2010 2:33 am

Edhe sode pa fare arsyje dhe pa bere thuaja asgje u rrahen djemet dhe vashat e vetvendosjes vetem
se deshten me i pengu keta Qeveritaret tane qe komunes se Gjilanit te i shkeputet nje pjes e ti bashkangjitet
dy komunave te reja me shumic Serbe deri kure dojne me vazhdu keto maskarallaqe e keto rrena
o njerez hapni syte e ndegjojini keta djem e vajza nga >vetvendosja se qe besa nje dite kure ti hapni
syte do te jete vone se do ta shihni se Kosova ashte copetu e dielli ka praru per neve Shqipetareve
apo e shihni qe ma shume kane te drejta Serbet se ne kishe ne shtetin kukell te Kosoves ky sashte
asfar shteti ky ashte rrezile e maskarallak.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Edhe sode u rrahen djemet e Vetvendosjes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kultura Shqiptare :: Historia Shqiptare-
Kërce tek: