Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Pse spo krijoni edhe tema te tjera

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

Pse spo krijoni edhe tema te tjera  Empty
MesazhTitulli: Pse spo krijoni edhe tema te tjera    Pse spo krijoni edhe tema te tjera  Icon_minitimeWed Jul 07, 2010 2:31 am

Pse spo krijoni edhe tema te tjera perkrah ketyre qe i keni p.sh Politika nderkombetare,Politika Vendore nje tem me ndodhit Mbinatyrore e keshtu do te ishte bere faqja e juaj edhe ma interesante dhe ma terheqese mendoni per kete se nuk e keni te veshtir te qelni do forume .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pse spo krijoni edhe tema te tjera
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Rregullorja e forumit :: Rregullat e Forumit-
Kërce tek: