Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Pershendetje

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutoriMesazh
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Pershendetje - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje - Faqe 13 Icon_minitimeFri Oct 09, 2009 3:55 pm

e pershendes veq florin se kta spo rrin aktiv qe nja dy dit sdi pse
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Pershendetje - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje - Faqe 13 Icon_minitimeFri Oct 09, 2009 5:23 pm

i pershendes krejt shqiptaret
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Pershendetje - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje - Faqe 13 Icon_minitimeFri Oct 09, 2009 10:26 pm

edhe une?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Pershendetje - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje - Faqe 13 Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 7:11 am

e pershendes donen qe mendojke qe ma kalon me poste
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Pershendetje - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje - Faqe 13 Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 9:52 am

e pershendes Eden
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Enndriti
V.I.P
V.I.P
Enndriti

Posts : 545
Join date : 04/08/2009
Location : Te TherrAt e ima

Pershendetje - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje - Faqe 13 Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 2:05 pm

e pershendes qiftin tem donaa edhe i uroj per qmimet qe i kish marr...e pershendes edhe Fabianin edhe bardhin edhe floorin...

P.S oo floor per hajr shkolla e reee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Pershendetje - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje - Faqe 13 Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 10:22 am

Nime kom harru me ta uru shkolle e re Flor
Urime te qoft
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Pershendetje - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje - Faqe 13 Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 11:26 am

e pershendes kl e 13 ju du shummmmm ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Pershendetje - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje - Faqe 13 Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 1:23 pm

Pershendes pc teme qe po hek shume uauhuauuhahuua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Pershendetje - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje - Faqe 13 Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 2:18 pm

e pershendes meritonin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Pershendetje - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje - Faqe 13 Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 10:33 am

i pershendes tonin dhe florin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Monda@
PrincesS
PrincesS
Monda@

Posts : 72
Join date : 04/10/2009

Pershendetje - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje - Faqe 13 Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 3:46 pm

edhe juve po ju pershendet toni se te une osht


e pershendes leoneten
Mbrapsht në krye Shko poshtë
qipi-kaka
V.I.P
V.I.P
qipi-kaka

Posts : 95
Join date : 14/10/2009

Pershendetje - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje - Faqe 13 Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 6:05 pm

ju pershndes te gjithve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Pershendetje - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje - Faqe 13 Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 10:41 am

pershendes kl 10-7 (L)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
qipi-kaka
V.I.P
V.I.P
qipi-kaka

Posts : 95
Join date : 14/10/2009

Pershendetje - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje - Faqe 13 Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 12:00 pm

ju pershendes te gjithve
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Pershendetje - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje - Faqe 13 Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 2:17 pm

e pershendes qifitn endriin baj baj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FABIANI
V.I.P
V.I.P
FABIANI

Posts : 421
Join date : 15/08/2009
Location : Ne fund te oqeanit

Pershendetje - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje - Faqe 13 Icon_minitimeSat Oct 24, 2009 2:52 pm

Edhe pej meje kini pershendetje krejt e posaqerisht E pershendes Endritin edhe Flori

Flor so tu na shku mir veq ski qa ma i baa. Edhe mos harro qi 7 kena me ja ba Man.Utd.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Enndriti
V.I.P
V.I.P
Enndriti

Posts : 545
Join date : 04/08/2009
Location : Te TherrAt e ima

Pershendetje - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje - Faqe 13 Icon_minitimeSun Nov 22, 2009 4:23 pm

e persherndes Fabianin shume edhe qiftin tem Donaa qe u hup krejt.....edhe krejt antart tjer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Pershendetje - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje - Faqe 13 Icon_minitimeTue Nov 24, 2009 3:10 pm

jo une sjom hup ksjade jom po spo kom koh me hi n e forum edhe ju pershendes shummmm endrit edhe juve te gjithvee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Pershendetje - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   Pershendetje - Faqe 13 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pershendetje
Mbrapsht në krye 
Faqja 13 e 13Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Më afër njeri-tjetrit :: Pershendetje te ndryshme-
Kërce tek: