Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Mesazhe Faljesh,Falje,Kërkoj ndjes,më fal

Shko poshtë 
AutoriMesazh
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Mesazhe Faljesh,Falje,Kërkoj ndjes,më fal Empty
MesazhTitulli: Mesazhe Faljesh,Falje,Kërkoj ndjes,më fal   Mesazhe Faljesh,Falje,Kërkoj ndjes,më fal Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 5:21 pm

Lumturine kerkova por une nuk e gjeta,idealen ma dhurove ti vet por kurre nuk u zbeha,dashurine per ty e ruajta ne fshehtesi ,ja kam treguar dikujt dhe ti mire e di,edhe ky eshte ilaci i zemres time,sa here ti me vjen prane une bie ne mendime,sa here qe une kerkova te te gjeja neper endrra………………..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Mesazhe Faljesh,Falje,Kërkoj ndjes,më fal Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhe Faljesh,Falje,Kërkoj ndjes,më fal   Mesazhe Faljesh,Falje,Kërkoj ndjes,më fal Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 3:21 pm

si lulja pa diell si toka pa qiell si njeriu pa sy ashtu jam edhe une pa tyyy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
leoneta
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
leoneta

Posts : 1018
Join date : 12/07/2009
Location : Podujeva

Mesazhe Faljesh,Falje,Kërkoj ndjes,më fal Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhe Faljesh,Falje,Kërkoj ndjes,më fal   Mesazhe Faljesh,Falje,Kërkoj ndjes,më fal Icon_minitimeWed Aug 05, 2009 3:55 am

o barche mos vajto kaq shum se krejt shpresat per jet i paske hup
ahahaahahah Embarassed
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Mesazhe Faljesh,Falje,Kërkoj ndjes,më fal Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhe Faljesh,Falje,Kërkoj ndjes,më fal   Mesazhe Faljesh,Falje,Kërkoj ndjes,më fal Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 10:34 am

i papare je bardh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Mesazhe Faljesh,Falje,Kërkoj ndjes,më fal Empty
MesazhTitulli: Re: Mesazhe Faljesh,Falje,Kërkoj ndjes,më fal   Mesazhe Faljesh,Falje,Kërkoj ndjes,më fal Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mesazhe Faljesh,Falje,Kërkoj ndjes,më fal
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kultura Shqiptare :: Poezia Shqiptare-
Kërce tek: