Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 ...Fobia...

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

...Fobia... Empty
MesazhTitulli: ...Fobia...   ...Fobia... Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 9:53 am

Fobia eshte nje semundje qe nga sendet apo diqka e zakonshme njeriu mund te vdes prej asaj gjeje sapo qe e sheh psh nje njeri ka frik shum te madhe nga Minjt qe jan te zakonshem por dikush tjeter sapo qe i sheh ata minj mun te vdes kjo osht Fobia per me shum informacion mund ta ndiqni ne Explorer Shkenc cdo te Diel nga ora 21.00
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
...Fobia...
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shkenca dhe Teknologjia :: Filozofia dhe Psikologjia-
Kërce tek: