Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Libri i ditelindjeve !

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i ditelindjeve !   Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 10:23 pm

po vakt ka smo jo edhe qaq shum l l Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i ditelindjeve !   Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 11:04 pm

qa na qaros per dtl
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i ditelindjeve !   Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 11:32 pm

ka ni postim jav dha l l
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i ditelindjeve !   Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 11:38 pm

a e ka naikush afer dtl
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i ditelindjeve !   Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 9:44 am

ja uroj ditlindjen shoqes te kl SHQIPONJES i bofsh edhe 100 tire hehe Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 583834 Food
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i ditelindjeve !   Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 8:19 am

gjithashtu edhe une lol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i ditelindjeve !   Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 8:39 pm

Sot e ka ditlindjen Antari yn ardi-blakqori

Urime ard Ditlindja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i ditelindjeve !   Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Icon_minitimeWed Oct 07, 2009 12:10 pm

urime ditelindja ard
Mbrapsht në krye Shko poshtë
qipi-kaka
V.I.P
V.I.P
qipi-kaka

Posts : 95
Join date : 14/10/2009

Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i ditelindjeve !   Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 6:04 pm

une e kam me 28 korikk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i ditelindjeve !   Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Icon_minitimeSat Oct 17, 2009 5:19 pm

une sot ditlindjen edhe kerkush spo ma uroni u ra forumi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
Sponsored content
Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Libri i ditelindjeve !   Libri i ditelindjeve ! - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Libri i ditelindjeve !
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Më afër njeri-tjetrit :: Pershendetje te ndryshme-
Kërce tek: