Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Qeni Qesharak

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Qeni Qesharak Empty
MesazhTitulli: Qeni Qesharak   Qeni Qesharak Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 6:37 pm

Do te shkriheni duke qeshur:

Mbrapsht në krye Shko poshtë
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Qeni Qesharak Empty
MesazhTitulli: Re: Qeni Qesharak   Qeni Qesharak Icon_minitimeTue Aug 25, 2009 6:35 pm

Kamerman i ksaj video eshte antari yn i dashur Didi.Dardan


Perfect e kan bo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Qeni Qesharak Empty
MesazhTitulli: Re: Qeni Qesharak   Qeni Qesharak Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 2:44 pm

ajj medet ma shum pom dhimet qeni

se ja kan hup met hahaha apet

bravo shum e fort
Mbrapsht në krye Shko poshtë
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Qeni Qesharak Empty
MesazhTitulli: Re: Qeni Qesharak   Qeni Qesharak Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 11:04 am

shum e fort qikjo video koka hahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Qeni Qesharak Empty
MesazhTitulli: Re: Qeni Qesharak   Qeni Qesharak Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 11:38 am

uaheuhaeuae op teper e mir

dhe shum per te qeshur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Qeni Qesharak Empty
MesazhTitulli: Re: Qeni Qesharak   Qeni Qesharak Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 9:13 am

uhahuahhauh e kan trullav qenin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Qeni Qesharak Empty
MesazhTitulli: Re: Qeni Qesharak   Qeni Qesharak Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 10:58 pm

l

shum shum e fort teper
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Qeni Qesharak Empty
MesazhTitulli: Re: Qeni Qesharak   Qeni Qesharak Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Qeni Qesharak
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kinematografi :: Best of YouTube-
Kërce tek: