Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Pyet dhe Pergjigju!!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next
AutoriMesazh
FABIANI
V.I.P
V.I.P
FABIANI

Posts : 421
Join date : 15/08/2009
Location : Ne fund te oqeanit

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 10:54 am

Rregullat:Antari siper teje ee ka ber nje pyetje ti ke per detyr ti pergjigjesh asaj pyetje dhe duhet ta parashtrosh nje pyetje pastaj antari posht teje do te pergjifjet ne pyetje...

Po filloj unee.

Sa e don LIVERPOOL F.C (1%-100%)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 10:58 am

100 %

a ki femen/frajer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FABIANI
V.I.P
V.I.P
FABIANI

Posts : 421
Join date : 15/08/2009
Location : Ne fund te oqeanit

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 11:05 am

Femen joo a Frajer pooo ..hahahahha jooo

Sa vjet ii kii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 11:08 am

14

ne cilen kl je
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FABIANI
V.I.P
V.I.P
FABIANI

Posts : 421
Join date : 15/08/2009
Location : Ne fund te oqeanit

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 11:14 am

ne te 7

Tii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 11:15 am

ne te 9

sa e ki numrin e pumav
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kaltrina
PrincesS
PrincesS
kaltrina

Posts : 186
Join date : 19/07/2009
Age : 24
Location : Podujeva

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 12:23 pm

37

sa Kg je
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 1:10 pm

51 deri ne 52

ne cilen shkoll shkon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
leoneta
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
leoneta

Posts : 1018
Join date : 12/07/2009
Location : Podujeva

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 1:39 pm

ne ''isa boletini '' ne PODUJEV

qfar suksesi keni ne shkoll?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 1:41 pm

Shkelqyshum

sa her hani buk ne dit ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
leoneta
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
leoneta

Posts : 1018
Join date : 12/07/2009
Location : Podujeva

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 1:44 pm

dy her

cila lend ne shkoll nuk te pelqen ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 4:15 pm

Statistika

Lojtari i preferum ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
Enndriti
V.I.P
V.I.P
Enndriti

Posts : 545
Join date : 04/08/2009
Location : Te TherrAt e ima

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 4:19 pm

Steven Gerrard (tregon Avatari)

Sa ore rrin ne PC
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 4:53 pm

Se paku 7 or

Qfar pc-je ki ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 2:14 am

Pentium IV
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 2:14 am

Pytjen harrova krejt veq qe po e boj

a t'ka marr malli me shku ne shkoll ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
Enndriti
V.I.P
V.I.P
Enndriti

Posts : 545
Join date : 04/08/2009
Location : Te TherrAt e ima

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 9:32 am

po valla

a e kishe shtyy pushimin edhe nja 1 muj dit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 9:42 am

Jo

a kishe pas qef me hup LFC sot
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Enndriti
V.I.P
V.I.P
Enndriti

Posts : 545
Join date : 04/08/2009
Location : Te TherrAt e ima

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 9:44 am

joooooooooooooooooooooooo

a kishe pas qef me fitu lfc kampionatin?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 9:46 am

Po gjithqysh

a kishe pas qef Torres me brakits LFC (s'shkon korkah 5 vjet kontrat)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FABIANI
V.I.P
V.I.P
FABIANI

Posts : 421
Join date : 15/08/2009
Location : Ne fund te oqeanit

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 2:44 pm

Po qfar

A kishe pas qef me ardh C.Ronaldo edhe Kaka' ne LFC(Si blejna kta se jon te dobt)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Enndriti
V.I.P
V.I.P
Enndriti

Posts : 545
Join date : 04/08/2009
Location : Te TherrAt e ima

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 4:40 pm

valla nuk oo kan keq

A ishe shku me lu per LFC?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
leoneta
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
leoneta

Posts : 1018
Join date : 12/07/2009
Location : Podujeva

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 4:42 pm

pooo qysh jo meniher volla

ti a ishe shku me lu per ac milan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FABIANI
V.I.P
V.I.P
FABIANI

Posts : 421
Join date : 15/08/2009
Location : Ne fund te oqeanit

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 4:45 pm

Po morii po qysh jooo

Tiii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
leoneta
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
leoneta

Posts : 1018
Join date : 12/07/2009
Location : Podujeva

Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitimeWed Aug 19, 2009 4:49 pm

po
volla edhe une cila kengetare te pelqen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Pyet dhe Pergjigju!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pyet dhe Pergjigju!!   Pyet dhe Pergjigju!! Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pyet dhe Pergjigju!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 29Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Bisedë e Lirë-
Kërce tek: