Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Si e imaxhinoni veten naten e marteses

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FABIANI
V.I.P
V.I.P
FABIANI

Posts : 421
Join date : 15/08/2009
Location : Ne fund te oqeanit

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 4:53 pm

Po une e imaxhinoj si krejt njerzt e botes t'gzumm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 7:48 pm

ahhaha si en enderr hahahaahaa hajg mir shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Enndriti
V.I.P
V.I.P
Enndriti

Posts : 545
Join date : 04/08/2009
Location : Te TherrAt e ima

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 7:50 pm

au au au au me kat t'teshave e sene vene i ndreqt e i hyjdist heeheheheh hajgare
sa ma mire valla edhe te gzum qe po e boj ni komandant ne jete hehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 7:53 pm

veq runu s e mos po ju leshon zemra prej gzimi ahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Enndriti
V.I.P
V.I.P
Enndriti

Posts : 545
Join date : 04/08/2009
Location : Te TherrAt e ima

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 8:05 pm

Ka shume munsi qe edhe zemra me lshon veq krejt varet prej nuses (komandantit)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FABIANI
V.I.P
V.I.P
FABIANI

Posts : 421
Join date : 15/08/2009
Location : Ne fund te oqeanit

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 8:06 pm

Po tash nese osht nusja e mir um lshon zemra pej gzimit a nese osht e keqe um lshon zemra pej tute
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 9:08 pm

te gzushum dhe me plot hare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
leoneta
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
leoneta

Posts : 1018
Join date : 12/07/2009
Location : Podujeva

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 12:29 am

volla une as te gzum as te idhnum mesatare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FABIANI
V.I.P
V.I.P
FABIANI

Posts : 421
Join date : 15/08/2009
Location : Ne fund te oqeanit

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 1:43 pm

Qysh rren more leoneta se tu flururu pe gzimi ki me kan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
M4[x]beeTh
Antarë 50%
Antarë 50%
M4[x]beeTh

Posts : 439
Join date : 08/08/2009
Age : 27

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 10:46 pm

Paj si njeri qi e ka jetu diten e funddit t`lumtur t`jete tinaj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ilirid.tk
-Linda-
PrincesS
PrincesS
-Linda-

Posts : 83
Join date : 16/08/2009
Age : 26
Location : N'Zemer T'Zemrorit Pergjithmone!
Hobi Hobi : ­­­­

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 3:19 pm

Hmmmm...

Nëse kom Ymer deri në naten e Marteses, e imaxhinoj vetën të lumtur, dhe e Falinderoj Zotin që më ka bashku me njeriun e drejt dhe që e dua, dhe që më don...Dhe shpresoj që të kemi një jetë të gjat e të lumtur sëbashku dhe me sa ma shumë Dashuri!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gent
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
gent

Posts : 1183
Join date : 16/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 5:00 am

edhe une nese kom ymer me jetu deri ather e falenderoj Zotin qi na ka bashku edhe dihet me gzim veq jo gzimte teprume aa?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
N-D-A-F
Antarë 40%
Antarë 40%
N-D-A-F

Posts : 139
Join date : 26/08/2009
Age : 26
Location : Vushtrri

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 5:35 pm

me gzim e imaxhinoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeThu Sep 03, 2009 8:32 am

me shum gezim edhe une
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
Arjanit Manchester United
V.I.P
V.I.P
Arjanit Manchester United

Posts : 613
Join date : 13/09/2009
Age : 29

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 11:50 am

me gezim e paramendoj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 10:39 pm

mu nis fill per lufte lol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeSun Sep 27, 2009 12:50 pm

jo aq te lumtur volla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 6:53 pm

si nje jet ndryshe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
ArberZhubii
V.I.P
V.I.P
ArberZhubii

Posts : 608
Join date : 30/09/2009
Age : 24
Location : Gjakova
Hobi Hobi : Football

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 7:18 pm

walla jo i lumtur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.realmadrid-star.tk
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeWed Oct 07, 2009 11:41 am

pse jo i lumtur arber
Mbrapsht në krye Shko poshtë
qipi-kaka
V.I.P
V.I.P
qipi-kaka

Posts : 95
Join date : 14/10/2009

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 11:25 am

nermal shum i lumtur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 2:38 pm

vala hiq mir joooo ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gent
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
gent

Posts : 1183
Join date : 16/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva

Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitimeFri Oct 30, 2009 8:36 pm

koha mas interesant eshte kure te hishe dhanderr "kure te rrehin hahahahahhhhaha"??
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Si e imaxhinoni veten naten e marteses Empty
MesazhTitulli: Re: Si e imaxhinoni veten naten e marteses   Si e imaxhinoni veten naten e marteses Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si e imaxhinoni veten naten e marteses
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Bisedë e Lirë-
Kërce tek: