Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Rregullorja e Prezantimit ne forum

Shko poshtë 
AutoriMesazh
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Rregullorja e Prezantimit ne forum Empty
MesazhTitulli: Rregullorja e Prezantimit ne forum   Rregullorja e Prezantimit ne forum Icon_minitimeThu Jul 09, 2009 11:43 pm

« në: October 19, 2008, 06:53:18 PM »

--------------------------------------------------------------------------------

Ky forum e ka emrin "Prezantoni Veten ne Forum" dhe eshte hapur me qellim qe te gjithe anetaret e ketij forumi te kene mundesi te shkruajne dy gjera mbi veten e tyre me qellim qe te njihemi sa me lehte me njeri tjetrin, pra te gjithe anetaret e ketij forumi jane te lutur qe te prezantojne veten e tyre me pak apo shume fjale, sic ta shihni ju te arsyeshme.

Forumi eshte i hapur per publikun dhe vizitohet nga te gjitha grupmoshat dhe sejcili mund ti shohe te dhenat qe do ti jipni prandaj po perpiqemi te qartesojme disa gjera me poshte:

Cfare te shkruaj ne prezantimin tim?

Pak a shume te gjithe vizitoret tane do te kishin keto pyetje per ju:

- Si e keni emrin?
- Sa vjec jeni?
- Ku banoni?
- Ku keni lindur?
- Gjendja juaj shoqerore, beqar, i martuar, i divorcuar, me femije?
- Cfare shkolle po beni apo keni mbaruar?
- Cfare profesioni keni?
- Cfare hobi dhe interesa kini?
- Deshirat dhe enderrat tuaja?
- Si e gjetet forumin tone?
- Cfare ju pelqen te vizitoni ne kete forum?
- Cilat rubrika te forumit ju terheqin me shume?
- Cilin do te kishit deshire te pershendetnit?

Prezantimi juaj duhet te jete i sinqerte, i thjeshte dhe tu pershkruaje ju sa me mire. Ne kete menyre, ata qe do te lexojne prezantimin tuaj do te krijojne nje pershtypje te sakte per personin tuaj jo me vetem si identitet virtual, por si njeri normal.

Po foton si ta postoj ne temen time?

Gjithmone, nese keni deshire te prezantoheni, duhet te hapni nje teme te re me nje titull sa me origjinal dhe pershkrues qe permban emrin tuaj brenda. Pasi ta keni bere prezantimin, mund te postoni ne vazhdim edhe foton tuaj personale. Nese keni nevoje nga ana teknike per te mesuar se si te postoni nje foto, kontaktoni ndonje Admin apor moderator te forumit dhe ata do te ju dalin ne ndihme.

Foton mund ta vendosni ne kete menyre [!mg]http://www.webfaqja.com/fotojaime.jpg[/img] kete kod mund ta gjeni duke klikuar ne BBC Butonat qe shfaqen kur hapni ndonje teme!

Cfare NUK duhet te postoni ne kete forum?

- Fotot e dikujt qe nuk e viziton kete forum. Ne duam te njihemi vetem me ata qe jane pjesetare te ketij komuniteti virtual.

- Fotot e dikujt qe ju i shisni si tuajat, personale. Kush ben nje gje te tille ka ofenduar dhe mashtruar te gjithe anetaret e ketij forumi, dhe eshte kandidat i mundshem per tiu hequr e drejta per te mare pjese ne te.

- Albumet tuaja personale, nje ose 2 foto personale jane mese te mjaftueshme per tu bere te qarte vizitoreve se kush jeni ju ne jeten e perditshme.

- Komente mbi fotografite e anetareve, komentet tuaja duhet te jene mbi personin dhe prezantimin e tij/saj dhe jo mbi paraqitjen e tij.

- Komente dhe replika me njeri-tjetrin ne temen e dikujt tjeter. Keto nuk duhet ti beni ne forum, duhet ti beni ne menyra private komunikimi si me MP (mesazhe private) ose email. Te tilla mesazhe fshihen nga administratoret dhe moderatoret.

- Komente qe ofendojne apo shajne hapur anetarin e prezantuar. Toleranca ne tilla raste per ata persona qe bejne te tilla komente eshte 0!

P.S Per te ruajtur etiken e forumit stafi posacerisht Administratoret gezojne te drejten e plote qe ti modifikojne Titujt ose Permbajtet e temave qe ju i hapni ne kete rubrike te prezantimeve.
Me Respekt:Fatbardh Blakqori
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
 
Rregullorja e Prezantimit ne forum
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Më afër njeri-tjetrit :: Prezantohu!-
Kërce tek: