Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Një zemer e dashuruar

Shko poshtë 
AutoriMesazh
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Një zemer e dashuruar Empty
MesazhTitulli: Një zemer e dashuruar   Një zemer e dashuruar Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 5:15 pm

Nje zemer e dashuruarkur te shkosh ne tjetren bot do te
shikosh nje lum plot me lot e do te
pysesh te madhin zot kush valli ka
derdhor gjith kta lot.ai shum shpet
do te thot shpirti jot qe te deshi
nate bot!!!nese ndehesh e merzitur esht se pse nje sms
je tuke pritur. nese per nje ze degjon mall
mos harro se une jam akoma gjall. nese ke
humbur ne ersir je futur ne zemren time
aty je e lir!!!alkoli dhe doani jan gjerat me te kqija
por ato jan dhe te mira se te mbrojn
nga merzija. dua ato ti pi se skam menyr
tjetor qe ty te largoj nga zemra ime!!!zemra as kuj si dhurohet zemra as
kuj si lendohet por kerkohet nga
zemra qe do te dashurohet!!!


ti je engjell e me mbron
ti je drite e me ndricon
ti je gjak ne vendet e mia
te ti jeton gjith dashurija!!ti mi bere endrrat ralitet
une ty te kam shpirt te kam jete
sme duhet jeta pa tenden dashuri
me mire te vdes se te rri ne vetmi!!ajo ka qene e vetmja dhe e vetmja do te jet
kete zemre time se merr askush ne jete
e kam dashur gjithnje e gjithnje e do ta dua
eshte e vetmja gje qe ka vler per mua!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
leoneta
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
leoneta

Posts : 1018
Join date : 12/07/2009
Location : Podujeva

Një zemer e dashuruar Empty
MesazhTitulli: leoneta   Një zemer e dashuruar Icon_minitimeWed Jul 15, 2009 2:05 pm

bravo barche shum poezi e mir a hallall te koft shum po dishe bravo bravo cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
leoneta
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
leoneta

Posts : 1018
Join date : 12/07/2009
Location : Podujeva

Një zemer e dashuruar Empty
MesazhTitulli: leoneta   Një zemer e dashuruar Icon_minitimeWed Jul 15, 2009 2:23 pm

qe nje poezi prej mejeVETMI E VETMUAR

SHI,PA PRITUR PA U NDIER
I BUT, I LEHT ,IPA NJOHUR..,
SHI PER TE VETMUARIN QYTET .
KUSH ISH ME I VETMUAR,
RRUGET ,PEMET ,APO NE?
NDOSHTA SHIU KISH PLOTESUAR
VETMIN E QIELLIT ME RE
VETMIA IME MBETET VETMI
VETMIJA JOTE ... E KUSH E DI?
JEMI NE TE VETMUAR
NE VEMTIN E RRUGVE PEMVE
NE VETMINE QIELLIT
NE MUNGES TE REVE .
JEMI NE TE VETMUAR,
KREJT SI KY QYTET
SEPSE JEMI DASHURUAR
DHE DASHURIJA VRET.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Nitchee
Antar 10%
Antar 10%
Nitchee

Posts : 64
Join date : 10/07/2009
Age : 23
Location : Podujev

Një zemer e dashuruar Empty
MesazhTitulli: Re: Një zemer e dashuruar   Një zemer e dashuruar Icon_minitimeSun Jul 19, 2009 10:23 pm

Bravoo Bre Barchee a je Llapion A joouhauahuahau
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.llapi-forum.tk
kaltrina
PrincesS
PrincesS
kaltrina

Posts : 186
Join date : 19/07/2009
Age : 23
Location : Podujeva

Një zemer e dashuruar Empty
MesazhTitulli: Re: Një zemer e dashuruar   Një zemer e dashuruar Icon_minitimeMon Jul 20, 2009 8:51 am

Bravo baRche cheers cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
kaltrina
PrincesS
PrincesS
kaltrina

Posts : 186
Join date : 19/07/2009
Age : 23
Location : Podujeva

Një zemer e dashuruar Empty
MesazhTitulli: Re: Një zemer e dashuruar   Një zemer e dashuruar Icon_minitimeMon Jul 20, 2009 8:51 am

edhe ti leoneta cheers cheers
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Nitchee
Antar 10%
Antar 10%
Nitchee

Posts : 64
Join date : 10/07/2009
Age : 23
Location : Podujev

Një zemer e dashuruar Empty
MesazhTitulli: Re: Një zemer e dashuruar   Një zemer e dashuruar Icon_minitimeMon Jul 20, 2009 10:20 am

shummm miir barchee bravvooo bravooo


shuumm mire eshtee ka shkonnn
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.llapi-forum.tk
lawdia
PrincesS
PrincesS
lawdia

Posts : 106
Join date : 21/07/2009

Një zemer e dashuruar Empty
MesazhTitulli: Re: Një zemer e dashuruar   Një zemer e dashuruar Icon_minitimeTue Jul 21, 2009 7:29 pm

,,, dashuria e sodit...
...nuk po ka lezet..
...se po dashurohet...
edhe femia ne djep.... Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Një zemer e dashuruar Empty
MesazhTitulli: Re: Një zemer e dashuruar   Një zemer e dashuruar Icon_minitimeWed Jul 22, 2009 1:13 am

ahhahahahahahhahaha miir e ki
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Një zemer e dashuruar Empty
MesazhTitulli: Re: Një zemer e dashuruar   Një zemer e dashuruar Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 6:51 pm

qofte bukur ajo dite qe u pam
dhe koha qe po rrim prane
rrim aq afer une dhe ti
nje vetmi e ndejem qe te dy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 26
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Një zemer e dashuruar Empty
MesazhTitulli: Re: Një zemer e dashuruar   Një zemer e dashuruar Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 10:17 am

pranoj plumbat e qlikut e jo ndihem e armikut prano plumb e prano varr mos tento te jesh tradhtar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
Best..E
Te Perjashtuar
Te Perjashtuar
Best..E

Posts : 478
Join date : 26/08/2009

Një zemer e dashuruar Empty
MesazhTitulli: Re: Një zemer e dashuruar   Një zemer e dashuruar Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 8:11 am

lawdia shkruajti:
,,, dashuria e sodit...
...nuk po ka lezet..
...se po dashurohet...
edhe femia ne djep.... Very Happy

shum mir e the
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Një zemer e dashuruar Empty
MesazhTitulli: Re: Një zemer e dashuruar   Një zemer e dashuruar Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 10:33 am

huauhauh bravo flori
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Një zemer e dashuruar Empty
MesazhTitulli: Re: Një zemer e dashuruar   Një zemer e dashuruar Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Një zemer e dashuruar
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kultura Shqiptare :: Poezia Shqiptare-
Kërce tek: