Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Empty
MesazhTitulli: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 4:54 pm

Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e pare e Islamit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
Aidzz
Antar 10%
Antar 10%
Aidzz

Posts : 48
Join date : 10/07/2009
Age : 24
Location : Podujeve
Hobi Hobi : Football

Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 5:03 pm

a Dini te Shqiptoni shahadetin ne shqip dhe arabisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.barafranca.com
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 6:01 pm

Shahadeti osht qelsi i xhenetit(parajses)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 6:17 pm

Aidzz jo wolla un veq Arabisht e di Shahadetin sic e tha edhe admin shahadeti eshte qelsi i Xhenetit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Nitchee
Antar 10%
Antar 10%
Nitchee

Posts : 64
Join date : 10/07/2009
Age : 23
Location : Podujev

Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Icon_minitimeMon Jul 20, 2009 9:44 am

opp Shahadeti Osht Celsi i Xhenetit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.llapi-forum.tk
behar
Antar 10%
Antar 10%
behar

Posts : 64
Join date : 16/07/2009

Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Icon_minitimeThu Jul 23, 2009 11:05 pm

une di edhe en shqip edhe ne arabisht


SHAHADETI SHQIP

Besoj dhe deklaroj se nuk ka zot tjeter perveq allahut,
Besoj dhe deklaroj se muhamedi osht rob dhe i derguari i tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gent
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
gent

Posts : 1183
Join date : 16/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva

Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Icon_minitimeThu Aug 06, 2009 10:27 pm

Esh-hedu en la ilahe il-lall-llah Ve esh-hedu en-ne Muham-meden abduhu ve resuluhu Deshmoj dhe dekraroj se nuk ka Zot tjeter perveq ALL-LLAHU xh.sh dhe deshmoj se MUHAMEDI a.s eshte rob dhe i derguari i tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
leonard
Fillestar
Fillestar
leonard

Posts : 10
Join date : 22/07/2009

Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Icon_minitimeFri Aug 21, 2009 3:04 pm

shahadeti esht qelsi i
xhenetit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 10:07 am

edhe une ashtu mendoj per mua kur te shkoj me flejt as nje dit nuk me shkon pa ra shahadet sepse gjeja me e rendsishme eshte shahadeti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
gent
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
gent

Posts : 1183
Join date : 16/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva

Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Icon_minitimeTue Sep 08, 2009 11:42 pm

Shahadeti eshte pasaporte e nje MUSLIMANI
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arjanit Manchester United
V.I.P
V.I.P
Arjanit Manchester United

Posts : 613
Join date : 13/09/2009
Age : 29

Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 6:32 pm

gent shkruajti:
Shahadeti eshte pasaporte e nje MUSLIMANI
mir e ki
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Empty
MesazhTitulli: Re: Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit   Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shqiptimi i Shahadetit - Shtylla e parë e Islamit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kultura Shqiptare :: Forumi Islam-
Kërce tek: