Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Apo e shkel me te vertet Presidenti Sejdiu Kushtetuten

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

Apo e shkel me te vertet Presidenti Sejdiu Kushtetuten Empty
MesazhTitulli: Apo e shkel me te vertet Presidenti Sejdiu Kushtetuten   Apo e shkel me te vertet Presidenti Sejdiu Kushtetuten Icon_minitimeSat Sep 25, 2010 11:11 pm

Te nderuar forumista kame nje pyetje a ashte me te vertet deuke e thyer kushtetuten presidenti Sejdiu kur kete gje e ka pas ba edhe i ndjeri Presidenti Rugova pse kete pune e kete gallat nuk ja bane edhe Presidentit Rugova por po ja bajne vetem presidentit Sejdiu ju lutem te i jepni pergjigjejet por pa ofendime.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Apo e shkel me te vertet Presidenti Sejdiu Kushtetuten
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kultura Shqiptare :: Historia Shqiptare-
Kërce tek: