Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Rukije Sharije kendim nga Kurani per mbrojtje nga te keqijat.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

Rukije Sharije kendim nga Kurani per mbrojtje nga te keqijat. Empty
MesazhTitulli: Rukije Sharije kendim nga Kurani per mbrojtje nga te keqijat.   Rukije Sharije kendim nga Kurani per mbrojtje nga te keqijat. Icon_minitimeWed Jul 28, 2010 10:15 am

Ky kendim i kenduar nga i nderuari Imami Fadil Sogojeva ju mundeson mbrojtje nga te keqijat,shejtanet exhindet dhe qdo krijes
qe kqyre me ju ba te keqiaj andaj ndegjojeni me vemendje 1 deri 2 her ne dite dhe do ta shihni sa do ta ndieni vethten te lehtesun
asgja sju kushton se tek e mrama ashte per juve.
Kure Allahu i krijoi keto krijesa te ferrit ai e krijoi edhe mbrojtjen prej tyre.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

Rukije Sharije kendim nga Kurani per mbrojtje nga te keqijat. Empty
MesazhTitulli: Re: Rukije Sharije kendim nga Kurani per mbrojtje nga te keqijat.   Rukije Sharije kendim nga Kurani per mbrojtje nga te keqijat. Icon_minitimeWed Jul 28, 2010 10:16 am

[quote="Dardani_K2"]Ky kendim i kenduar nga i nderuari Imami Fadil Sogojeva ju mundeson mbrojtje nga te keqijat,shejtanet exhindet dhe qdo krijes
qe kqyre me ju ba te keqiaj andaj ndegjojeni me vemendje 1 deri 2 her ne dite dhe do ta shihni sa do ta ndieni vethten te lehtesun
asgja sju kushton se tek e mrama ashte per juve.
Kure Allahu i krijoi keto krijesa te ferrit ai e krijoi edhe mbrojtjen prej tyre.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

Rukije Sharije kendim nga Kurani per mbrojtje nga te keqijat. Empty
MesazhTitulli: Disa Lutje   Rukije Sharije kendim nga Kurani per mbrojtje nga te keqijat. Icon_minitimeWed Jul 28, 2010 10:21 am

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Rukije Sharije kendim nga Kurani per mbrojtje nga te keqijat. Empty
MesazhTitulli: Re: Rukije Sharije kendim nga Kurani per mbrojtje nga te keqijat.   Rukije Sharije kendim nga Kurani per mbrojtje nga te keqijat. Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rukije Sharije kendim nga Kurani per mbrojtje nga te keqijat.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kultura Shqiptare :: Forumi Islam-
Kërce tek: