Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Florin krasniqi Rrefimi i Pullazgjiut te Amerikes si pruri armatim UQK-s

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

Florin krasniqi Rrefimi i Pullazgjiut te Amerikes si pruri armatim UQK-s Empty
MesazhTitulli: Florin krasniqi Rrefimi i Pullazgjiut te Amerikes si pruri armatim UQK-s   Florin krasniqi Rrefimi i Pullazgjiut te Amerikes si pruri armatim UQK-s Icon_minitimeWed Jul 14, 2010 3:56 pm

Nje rrefim i Florin Krasniqit si pruri arme per UQK-n nga
Amerika ne Kosove ndegjojeni rrefimin e tij dhe do ta
shihni se ku jemi e kahe po shkojna.

http://www.kohavision.net/web/index.php?koha=lexo&category=7&id=30
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

Florin krasniqi Rrefimi i Pullazgjiut te Amerikes si pruri armatim UQK-s Empty
MesazhTitulli: Re: Florin krasniqi Rrefimi i Pullazgjiut te Amerikes si pruri armatim UQK-s   Florin krasniqi Rrefimi i Pullazgjiut te Amerikes si pruri armatim UQK-s Icon_minitimeWed Jul 14, 2010 4:22 pm

Tregim nga Lufta e Koshares.

Ketu mundeni me ndegjue tregime nga lufta e Koshares pasi te keni ndegjuar kete tregim dhe te meparshmin me Florin Krasniqin dhe ateher analizone se kushe jane keta qeveritaret tane a jane per popull apo vetem karierista.
Sa jane per popull sa jane ty vjedhen etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Florin krasniqi Rrefimi i Pullazgjiut te Amerikes si pruri armatim UQK-s
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kultura Shqiptare :: Historia Shqiptare-
Kërce tek: