Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 U buregos Ilir Tolaj por a ashte ky peshku i madh i EULEXIT

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

U buregos Ilir Tolaj por a ashte ky peshku i madh i EULEXIT Empty
MesazhTitulli: U buregos Ilir Tolaj por a ashte ky peshku i madh i EULEXIT   U buregos Ilir Tolaj por a ashte ky peshku i madh i EULEXIT Icon_minitimeWed Jul 14, 2010 12:58 am

Te nderuar forumista dje ke ne lajme se u buregos Ilir Tolaj kinse per korrupsion e
mshefjen e Tatimit a ashte ky peshku i madhe qe thojke EULEXI apo apet naj mashtrim
ku ken deri tashe qe se kane buregosen por e buregosen bashe kure Ilir Tolaj ka pasen
me shkue dhe me deshmue apo me e ba nje padi kunder Hashim Thaqit kjo po shihet
me sy qel se ashte dallaver qe me ja mshel gojen Ilir Tolajt i cili ka qen edhe ne radhet e UQK-s
dhe i cili me siguri di shume per thaqin si gjate luftes e edhe mas luftes , EULEXI kinse po
i kerkon peshqit e mdhej me i buregos e ata i ka para hunde e rrine e han e pine me ta
e kjo sashte e drejt Thaqi flet per korrupsion e hajni sesi duhet me i luftu po pse
spo e lufton edhe veten dhe me deklaru se ka i erdhen paret per gjithe ate shtepi
qe e ka nisen ne Prishtin me nje madhesi pre dikun kah 3000 metra katror ajo shtepi smund
te ndertohet me nje rroge te kryemisnistrit se vlera ja kalon nje milionshit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
U buregos Ilir Tolaj por a ashte ky peshku i madh i EULEXIT
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kultura Shqiptare :: Historia Shqiptare-
Kërce tek: