Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Ardheja e Toni Bleirit diqka si e dyshimt po me duket

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

Ardheja e Toni Bleirit diqka si e dyshimt po me duket Empty
MesazhTitulli: Ardheja e Toni Bleirit diqka si e dyshimt po me duket   Ardheja e Toni Bleirit diqka si e dyshimt po me duket Icon_minitimeSat Jul 10, 2010 6:26 pm

Te nderuar forumista kjo ardheja e Toni Bleirit ne Kosove keshtu pa prit e pa kujtu dhe pa u paralajmeru si e dyshimt po me duket se Kllintoni kure ka pas ardhen u kan pas lajmerue gati nje vit perpara andaj diqka spo me pelqen ardhje e Bleirit pa lajmeru e pa prit nje pazar i flliqt ashte ty u mshtjell a e apt si erdhi bleri ne Gjilan u qun me e votu per me ju dhanen nje pjes e komunes se Gjilanit komunave te reja me shumic Serbe nje qorb e keqe po na zihet keni me e pa qe dhomt e gushen ka me na e sosen se le qe keta te huajt po na sosin po ketyre po ju bashkangjiten edhe qeveritaret tane.
Andaj qka mendoni a mos jame ba njeri frikacak qe spo ju nxa bes askujt apo e kame te drejt.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ardheja e Toni Bleirit diqka si e dyshimt po me duket
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kultura Shqiptare :: Historia Shqiptare-
Kërce tek: