Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Pyetje per te gjithe qe dine ne lidhje me fenomenet mbinatyrore.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

Pyetje per te gjithe qe dine ne lidhje me fenomenet mbinatyrore. Empty
MesazhTitulli: Pyetje per te gjithe qe dine ne lidhje me fenomenet mbinatyrore.   Pyetje per te gjithe qe dine ne lidhje me fenomenet mbinatyrore. Icon_minitimeWed Jul 07, 2010 2:37 am

Per te gjithe ata qe dine dqika ne lidhje me fenomenet mbi natyrore si P.sh po e marrum si teme Dhampiret sa dini ju a ekzistoj ne qofte se po si jane krijuar me qka jetojn ku mshefen ku rrine sa jane njerezit te rrezikun nga Dhampiret dhe sa jane dhampiret te rrezikun nga Njerezit .
A ka koftlart a nuk ka e gjana te tilla.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gent
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
gent

Posts : 1183
Join date : 16/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva

Pyetje per te gjithe qe dine ne lidhje me fenomenet mbinatyrore. Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per te gjithe qe dine ne lidhje me fenomenet mbinatyrore.   Pyetje per te gjithe qe dine ne lidhje me fenomenet mbinatyrore. Icon_minitimeWed Jul 07, 2010 2:00 pm

Une mendoj qi Dhumpira nuk egzistojne po shejtanet munde te parqaiten ne forma te dnryshme!..........
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

Pyetje per te gjithe qe dine ne lidhje me fenomenet mbinatyrore. Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per te gjithe qe dine ne lidhje me fenomenet mbinatyrore.   Pyetje per te gjithe qe dine ne lidhje me fenomenet mbinatyrore. Icon_minitimeWed Jul 07, 2010 9:32 pm

Per ate pune qe shejtanet munden me u shfaqen ne forma te ndryshme kete e kame ndegjue nga Hoxhallaet dhe nga Pleqt po per dhompira sedi andaj e qela kete teme me shpres se kaq ndonje njeri qe dine ma shume per kete pune dhe na pergjigjet sado pak qe te dime ne lidhje me kete teme do te jete ma mire.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Pyetje per te gjithe qe dine ne lidhje me fenomenet mbinatyrore. Empty
MesazhTitulli: Re: Pyetje per te gjithe qe dine ne lidhje me fenomenet mbinatyrore.   Pyetje per te gjithe qe dine ne lidhje me fenomenet mbinatyrore. Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Pyetje per te gjithe qe dine ne lidhje me fenomenet mbinatyrore.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kultura Shqiptare :: Forumi Islam-
Kërce tek: