Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 A ashte Hashim Thaqi politikan i deshtun apo i perparun

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

A ashte Hashim Thaqi politikan i deshtun apo i perparun Empty
MesazhTitulli: A ashte Hashim Thaqi politikan i deshtun apo i perparun   A ashte Hashim Thaqi politikan i deshtun apo i perparun Icon_minitimeWed Jul 07, 2010 2:17 am

Qka jau merr mendja sa ashte Thaqi politikan a ka deshtue ai me gjithe qeverin e tina e sidomos ne parandalimin e Krimit,Korrupsionit dhe a ka deshtue ne Mitrovice der kure me premtime te rrejshme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
A ashte Hashim Thaqi politikan i deshtun apo i perparun
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kultura Shqiptare :: Historia Shqiptare-
Kërce tek: