Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Qka po ndodhe me Politikanet tane

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

Qka po ndodhe me Politikanet tane Empty
MesazhTitulli: Qka po ndodhe me Politikanet tane   Qka po ndodhe me Politikanet tane Icon_minitimeWed Jul 07, 2010 2:14 am

A dine kushe se qka ashte ty ndodhen me Politikanet tane pse sjane ne nivel si duhet me ju pasen hije pse nuk po mendojne aspak per Popull pse po i mushin vetem gjepat e vet pse spo e shohin sesi ju ka katandisun populli i vet pse po ja kane frigen Albin Kurtit dhe vetvendosjes pse Fatmir Lima ashte hala Minister kur me ligje ai ashte dashte me u shkarkue menjeher masi u bastis nga Policia e jo te jet ende ne Ministri apo mos po pret qe edhe Posten e Kosoves me e Shiten kure te gjithe e dime se Posta e Kosoves ashte shume profitabile qka po meshefet ketu pse duhet keta tanet me ba qka te ju thuhet nga te huajt deri kure keshtu pse e qeli qeveria e Kosoves gjirollogarin per Fatmir Limajn a mos po ka frik Thaqi qe ma s Limajt edhe vet te bie ne burg.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Qka po ndodhe me Politikanet tane
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kultura Shqiptare :: Historia Shqiptare-
Kërce tek: