Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Ta dikutojm pak punen e kesaj Katedrales ne Prishtin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

Ta dikutojm pak punen e kesaj Katedrales ne Prishtin Empty
MesazhTitulli: Ta dikutojm pak punen e kesaj Katedrales ne Prishtin   Ta dikutojm pak punen e kesaj Katedrales ne Prishtin Icon_minitimeWed Jul 07, 2010 2:04 am

Forumista te nderuar qka jau merr mendja sa ashte e drejt ndertimi i kesaj Katedrales ne Prishtin a ma mire kishe qen aty ku ka qen shkolle apet me u ndertue nje shkolle e re dhe moderne apo qe po ndreqet gjithe ajo Katedrale gjithe ai hargjim ashte nxanen gjithe ajo tok dhe ne fund sdo te ket ne dite ma shume se 20 veta a ashte e drejt qe per aqe pak besimtar te nxinet lokacioni te prishet shkolla e nxenesit te dergohen dikund ne periferi e sidomos ne stinen e dimerit ju lutem te diskutoni por pa ofendime dhe pa sharje por te bani diskutime ashtu si burrat.

Ta dikutojm pak punen e kesaj Katedrales ne Prishtin AttachmentTa dikutojm pak punen e kesaj Katedrales ne Prishtin Katedralja-prishtine
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

Ta dikutojm pak punen e kesaj Katedrales ne Prishtin Empty
MesazhTitulli: Re: Ta dikutojm pak punen e kesaj Katedrales ne Prishtin   Ta dikutojm pak punen e kesaj Katedrales ne Prishtin Icon_minitimeWed Jul 07, 2010 2:06 am

Edhe diqka deshta te shtoj a ashte e drejt kundrejt Shqipetareve Musliman qe atyre mos me ju jep nje troll per me e ndertue edhe Shqipetaret Musliman nje qender te Bashkesis Islame vetem ateher kure edhe Shqipetareve Musliman tju dahet nje truall ne qender si Katedrales ateher do te jet drejtesia ne vend.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
gent
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
gent

Posts : 1183
Join date : 16/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva

Ta dikutojm pak punen e kesaj Katedrales ne Prishtin Empty
MesazhTitulli: Re: Ta dikutojm pak punen e kesaj Katedrales ne Prishtin   Ta dikutojm pak punen e kesaj Katedrales ne Prishtin Icon_minitimeWed Jul 07, 2010 2:03 pm

A eshte e drejte me u maru kisha e mos me hi kurkush a me u maru shkolla a xhamija te cilat i ki plot ???????????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

Ta dikutojm pak punen e kesaj Katedrales ne Prishtin Empty
MesazhTitulli: Re: Ta dikutojm pak punen e kesaj Katedrales ne Prishtin   Ta dikutojm pak punen e kesaj Katedrales ne Prishtin Icon_minitimeWed Jul 07, 2010 2:25 pm

Po bre si te them edhe Katedralen bane me e ndreqen per hire te vllaznive tane Shqipetar Katolik ama jo bashe ku ka qene shkolla ku shume femij aty e kane marrun dijen ku nga kjo shkolle kane dalen shume mjek inzhinjera politikana etj aty shkolle ka qene dhe shkolle u desht me marue nja tere e katedralja dikund tjeter se tashe kane te drejt edhe Shqipetaret Musliman me e kerkue nje troll ne qender si Katolikt per Katedrale.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Ta dikutojm pak punen e kesaj Katedrales ne Prishtin Empty
MesazhTitulli: Re: Ta dikutojm pak punen e kesaj Katedrales ne Prishtin   Ta dikutojm pak punen e kesaj Katedrales ne Prishtin Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ta dikutojm pak punen e kesaj Katedrales ne Prishtin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Kultura Shqiptare :: Forumi Islam-
Kërce tek: