Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 -Fata k'tu-

Shko poshtë 
AutoriMesazh
kullerka-llapjanka
Fillestar
Fillestar
kullerka-llapjanka

Posts : 5
Join date : 01/10/2009

-Fata k'tu- Empty
MesazhTitulli: -Fata k'tu-   -Fata k'tu- Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 3:46 pm

un jom fatime blakqori nga podujeva (letanci) jom 14 vjecare jom ne kl te 9
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

-Fata k'tu- Empty
MesazhTitulli: Re: -Fata k'tu-   -Fata k'tu- Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 3:57 pm

Mir Se Erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

-Fata k'tu- Empty
MesazhTitulli: Re: -Fata k'tu-   -Fata k'tu- Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 7:51 pm

Mir Se Erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
ArberZhubii
V.I.P
V.I.P
ArberZhubii

Posts : 608
Join date : 30/09/2009
Age : 23
Location : Gjakova
Hobi Hobi : Football

-Fata k'tu- Empty
MesazhTitulli: Re: -Fata k'tu-   -Fata k'tu- Icon_minitimeFri Oct 02, 2009 3:48 pm

urime dhe mire se erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.realmadrid-star.tk
Sponsored content
-Fata k'tu- Empty
MesazhTitulli: Re: -Fata k'tu-   -Fata k'tu- Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
-Fata k'tu-
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Më afër njeri-tjetrit :: Prezantohu!-
Kërce tek: