Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 beNixi KTU

Shko poshtë 
AutoriMesazh
benixi
Fillestar
Fillestar


Posts : 5
Join date : 20/09/2009

beNixi  KTU Empty
MesazhTitulli: beNixi KTU   beNixi  KTU Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 8:11 am

Emri:Berin

Mbiemri:Spahiu

Mosha:14


E-Mail:berin.spahiu@hotmail.com

Hobi: Futbolli Muzika
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

beNixi  KTU Empty
MesazhTitulli: Re: beNixi KTU   beNixi  KTU Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 8:13 am

mire se erdhe Berin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
benixi
Fillestar
Fillestar


Posts : 5
Join date : 20/09/2009

beNixi  KTU Empty
MesazhTitulli: Re: beNixi KTU   beNixi  KTU Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 8:20 am

[quote="benixi"]Emri:Berin

Mbiemri:Spahiu

Mosha:14


E-Mail:berin.spahiu@hotmail.com

Hobi: Futbolli Muzika

Jom me NOFKEN e beNixi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
benixi
Fillestar
Fillestar


Posts : 5
Join date : 20/09/2009

beNixi  KTU Empty
MesazhTitulli: Re: beNixi KTU   beNixi  KTU Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 8:20 am

Emri:Berin

Mbiemri:Spahiu

Mosha:14


E-Mail:berin.spahiu@hotmail.com

Hobi: Futbolli Muzika

Jom me NOFKEN e beNixi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

beNixi  KTU Empty
MesazhTitulli: Re: beNixi KTU   beNixi  KTU Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 8:22 am

3 her e qite weq neyse
Mire se erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

beNixi  KTU Empty
MesazhTitulli: Re: beNixi KTU   beNixi  KTU Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 8:22 am

mir se erdhe Berin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

beNixi  KTU Empty
MesazhTitulli: Re: beNixi KTU   beNixi  KTU Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 6:36 pm

Mir Se erdhe besoj qe ke me kalu mir me neve veq ishalla rri aktiv si une e flori uhauhahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
benixi
Fillestar
Fillestar


Posts : 5
Join date : 20/09/2009

beNixi  KTU Empty
MesazhTitulli: Re: beNixi KTU   beNixi  KTU Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 11:30 pm

me falni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
beNixi  KTU Empty
MesazhTitulli: Re: beNixi KTU   beNixi  KTU Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
beNixi KTU
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Më afër njeri-tjetrit :: Prezantohu!-
Kërce tek: