Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Tung tung tung

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Tung tung tung Empty
MesazhTitulli: Tung tung tung   Tung tung tung Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 9:59 pm

Emri -Liridon
Mbiemri-.........(sekret)
Mosha-16
Hobi-Futbolli dhe noti
Vendndodhja-N'krejt Kosoven
Klasa-10
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Tung tung tung Empty
MesazhTitulli: Re: Tung tung tung   Tung tung tung Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 10:05 pm

mir se erdhe liridon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Tung tung tung Empty
MesazhTitulli: Re: Tung tung tung   Tung tung tung Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 10:08 pm

Mire se te gjeta Lol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Tung tung tung Empty
MesazhTitulli: Re: Tung tung tung   Tung tung tung Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 10:11 pm

do te kalosh mir me ne Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Tung tung tung Empty
MesazhTitulli: Re: Tung tung tung   Tung tung tung Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 10:12 pm

Normal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Tung tung tung Empty
MesazhTitulli: Re: Tung tung tung   Tung tung tung Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 10:07 am

mir se erdhe o liridon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Tung tung tung Empty
MesazhTitulli: Re: Tung tung tung   Tung tung tung Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 8:13 am

mire se te gjeta meriton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Tung tung tung Empty
MesazhTitulli: Re: Tung tung tung   Tung tung tung Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Tung tung tung
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Më afër njeri-tjetrit :: Prezantohu!-
Kërce tek: