Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 New Ultras Blaugran Here

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Arbche 5
Fillestar
Fillestar
Arbche 5

Posts : 14
Join date : 27/08/2009
Age : 26
Location : Nou Camp->Barcelona
Hobi Hobi : Futbolli dhe Leximi

New Ultras Blaugran Here Empty
MesazhTitulli: New Ultras Blaugran Here   New Ultras Blaugran Here Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 9:39 am

Tung te gjithve ktu un jom Arberi dhe i kom 15 vjet vi nga Gjilani vijoj mesimet ne shkollen fillore Thimi Mitko ne klasen e 8.Jom nklas 8 se kom hi 8 vjet klas te 1. Smile

Jon do qe lujn OFM ktu kom rrespekt per ta shpresoj qe um njofin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Best..E
Te Perjashtuar
Te Perjashtuar
Best..E

Posts : 478
Join date : 26/08/2009

New Ultras Blaugran Here Empty
MesazhTitulli: Re: New Ultras Blaugran Here   New Ultras Blaugran Here Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 9:41 am

njeri qa po bon mir se erdhe walla i fort je

sa per dijeni i pari o per ofm (per mu)

ata qe s lujn ofm ky o mod. i lojes mat mir

hallall njeri

ka harru me cek se o simpatik edhe serioz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Best..E
Te Perjashtuar
Te Perjashtuar
Best..E

Posts : 478
Join date : 26/08/2009

New Ultras Blaugran Here Empty
MesazhTitulli: Re: New Ultras Blaugran Here   New Ultras Blaugran Here Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 9:44 am

dhe sa per dijeni ky o BOSI I GILANIT Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

New Ultras Blaugran Here Empty
MesazhTitulli: Re: New Ultras Blaugran Here   New Ultras Blaugran Here Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 11:08 am

mir se erdhe arber kalo mir ne forum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

New Ultras Blaugran Here Empty
MesazhTitulli: Re: New Ultras Blaugran Here   New Ultras Blaugran Here Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 1:33 pm

Mir se erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
N-D-A-F
Antarë 40%
Antarë 40%
N-D-A-F

Posts : 139
Join date : 26/08/2009
Age : 25
Location : Vushtrri

New Ultras Blaugran Here Empty
MesazhTitulli: Re: New Ultras Blaugran Here   New Ultras Blaugran Here Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 1:51 pm

Mire se erdhe Arber
Mbrapsht në krye Shko poshtë
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

New Ultras Blaugran Here Empty
MesazhTitulli: Re: New Ultras Blaugran Here   New Ultras Blaugran Here Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 4:24 pm

Mir se erdhe Arber kalofsh mir me ne
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
Sponsored content




New Ultras Blaugran Here Empty
MesazhTitulli: Re: New Ultras Blaugran Here   New Ultras Blaugran Here Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
New Ultras Blaugran Here
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Më afër njeri-tjetrit :: Prezantohu!-
Kërce tek: