Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Si jeni ,qa po boni

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Best..E
Te Perjashtuar
Te Perjashtuar
Best..E

Posts : 478
Join date : 26/08/2009

Si jeni ,qa po boni Empty
MesazhTitulli: Si jeni ,qa po boni   Si jeni ,qa po boni Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 5:51 pm

Si jeni emri im o etnik dhe shpresoj me kalui sa ma mir Cool
Mbrapsht në krye Shko poshtë
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Si jeni ,qa po boni Empty
MesazhTitulli: Re: Si jeni ,qa po boni   Si jeni ,qa po boni Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 5:53 pm

mir se erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
N-D-A-F
Antarë 40%
Antarë 40%
N-D-A-F

Posts : 139
Join date : 26/08/2009
Age : 25
Location : Vushtrri

Si jeni ,qa po boni Empty
MesazhTitulli: Re: Si jeni ,qa po boni   Si jeni ,qa po boni Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 6:00 pm

mire se erdhe o Etnik
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Best..E
Te Perjashtuar
Te Perjashtuar
Best..E

Posts : 478
Join date : 26/08/2009

Si jeni ,qa po boni Empty
MesazhTitulli: Re: Si jeni ,qa po boni   Si jeni ,qa po boni Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 6:03 pm

flm flm Very Happy

shpresoj t kemi qaste t bukura #lol
Mbrapsht në krye Shko poshtë
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Si jeni ,qa po boni Empty
MesazhTitulli: Re: Si jeni ,qa po boni   Si jeni ,qa po boni Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 6:16 pm

patjeter qe po
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
Best..E
Te Perjashtuar
Te Perjashtuar
Best..E

Posts : 478
Join date : 26/08/2009

Si jeni ,qa po boni Empty
MesazhTitulli: Re: Si jeni ,qa po boni   Si jeni ,qa po boni Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 8:46 pm

mir se ju shkova l
Mbrapsht në krye Shko poshtë
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Si jeni ,qa po boni Empty
MesazhTitulli: Re: Si jeni ,qa po boni   Si jeni ,qa po boni Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 9:31 pm

tung njeri ishalla kalo mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Si jeni ,qa po boni Empty
MesazhTitulli: Re: Si jeni ,qa po boni   Si jeni ,qa po boni Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 12:41 am

mire se erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Si jeni ,qa po boni Empty
MesazhTitulli: Re: Si jeni ,qa po boni   Si jeni ,qa po boni Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Si jeni ,qa po boni
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Më afër njeri-tjetrit :: Prezantohu!-
Kërce tek: