Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 3:58 am

Ne Sibiri e shpuan token afer 15 km per kerkim (hulumtim).
Donin te kontrollonin pllakat tektonike te Tokes, per te bere nje parashimi per rreshqitjen e ketyre pllakave.
U leshuan shume aparate poshte, dhe nje prej aparateve qe u leshuan ishte edhe aparati per inçizim...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 1:03 pm

wolla sdi veq shum e frikshme nuk e di sa eshte e vertet veq qiso ishin atje mdoket Evil or Very Mad uaheuha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Nitchee
Antar 10%
Antar 10%
Nitchee

Posts : 64
Join date : 10/07/2009
Age : 23
Location : Podujev

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 2:47 pm

WOllahin Rrezik Boll Weq Shtir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.llapi-forum.tk
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 2:49 pm

Ngjarje e vertet oo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 3:48 pm

kallxoike qaj njeri thojke ghysma e shkenctarve qe jon kan aty ju ka ra tfikt me siguri o e vertet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
alban*
Fillestar
Fillestar
alban*

Posts : 16
Join date : 10/07/2009
Location : podujeve-gerdoc
Hobi Hobi : student

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: alban*   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 10:21 pm

allahu eshte nje dhe rob dhe i derguar i tije muhamedi alejiselam o popull i kesaj bote ju bej thirrje te besoni ne allah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Aidzz
Antar 10%
Antar 10%
Aidzz

Posts : 48
Join date : 10/07/2009
Age : 24
Location : Podujeve
Hobi Hobi : Football

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeFri Jul 10, 2009 11:08 pm

ku k uqka po tutna bre pej qisaj Mad
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.barafranca.com
veranda
Fillestar
Fillestar
veranda

Posts : 23
Join date : 20/07/2009

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeTue Jul 21, 2009 3:27 pm

allahu asht 1nja nuk ka ZOT tjeter per veq allahut edhe te derguarit te tij muhamed alej selam
Mbrapsht në krye Shko poshtë
leoneta
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
leoneta

Posts : 1018
Join date : 12/07/2009
Location : Podujeva

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeTue Jul 21, 2009 5:48 pm

volla as qe po guzoj me kliku play se po tutna ahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
behar
Antar 10%
Antar 10%
behar

Posts : 64
Join date : 16/07/2009

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeWed Jul 22, 2009 5:45 pm

une se besoj qe esht e vertet sorry!!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeWed Jul 22, 2009 11:40 pm

Gjuha zyrtare në forum osht Shqip.
Behar lexoj rregullat.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeThu Jul 30, 2009 11:04 pm

leoneta shkruajti:
volla as qe po guzoj me kliku play se po tutna ahahahah
mshoj play se nuk o edhe qaq e frikshme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Didi.Dardan
Antar 10%
Antar 10%
Didi.Dardan

Posts : 30
Join date : 08/08/2009
Age : 28
Location : Prishtina
Hobi Hobi : IT

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeSat Aug 08, 2009 12:50 pm

Sen sosht
Montazh e thjesht osht.

Shpirtin e dha. nese qikjo o e vertet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 9:54 am

shum e frikshme koka nese eshte e vertet po te frikesojke
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
Arbche 5
Fillestar
Fillestar
Arbche 5

Posts : 14
Join date : 27/08/2009
Age : 26
Location : Nou Camp->Barcelona
Hobi Hobi : Futbolli dhe Leximi

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 10:00 am

Didi.Dardan shkruajti:
Sen sosht
Montazh e thjesht osht.

Shpirtin e dha. nese qikjo o e vertet

Po valla nkoft e vertet qekjo qka te doni keni prej meje po kjo osht montazh more a qaq po besoni a????? Rolling Eyes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 2:19 pm

mun me kon e vertet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Best..E
Te Perjashtuar
Te Perjashtuar
Best..E

Posts : 478
Join date : 26/08/2009

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 11:02 pm

si dihet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 12:27 am

Best..E shkruajti:
si dihet

un ma shum po menoj qe o e vertet Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Best..E
Te Perjashtuar
Te Perjashtuar
Best..E

Posts : 478
Join date : 26/08/2009

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 7:57 am

apet po thom qe si dihet

munet mu kon poR edhe jo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 2:01 pm

dilem e madhe

veq anon nga PO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
albi
Antarë 40%
Antarë 40%
albi

Posts : 162
Join date : 14/09/2009

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 11:20 am

mue spo ma han menia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 12:15 pm

haeuhuae kumeddit a o e vertet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arjanit Manchester United
V.I.P
V.I.P
Arjanit Manchester United

Posts : 613
Join date : 13/09/2009
Age : 29

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 6:06 pm

e vertet besoj se osht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeMon Sep 21, 2009 10:24 am

une mendoj qe nuk eshte e vertet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArberZhubii
V.I.P
V.I.P
ArberZhubii

Posts : 608
Join date : 30/09/2009
Age : 23
Location : Gjakova
Hobi Hobi : Football

Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitimeThu Oct 01, 2009 8:19 pm

Lugatat jon kon me siguri l
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.realmadrid-star.tk
Sponsored content
Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Empty
MesazhTitulli: Re: Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!   Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë! Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zërat që u ndegjuan ne Rusi 15 km nder Tokë!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Shkenca dhe Teknologjia :: Shkenca dhe Jeta-
Kërce tek: