Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Kush dashuron me perpara ?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Kush dashuron me perpara ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush dashuron me perpara ?   Kush dashuron me perpara ? - Faqe 2 Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 12:08 pm

po qashty eshte en shumicen djemt ka edhe vajza ama djem ma shumm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
qipi-kaka
V.I.P
V.I.P
qipi-kaka

Posts : 95
Join date : 14/10/2009

Kush dashuron me perpara ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush dashuron me perpara ?   Kush dashuron me perpara ? - Faqe 2 Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 7:29 pm

vajzat dashurojn te parat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Kush dashuron me perpara ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush dashuron me perpara ?   Kush dashuron me perpara ? - Faqe 2 Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 2:47 pm

valla rrall jon ato ama djmet shummmmmmm dikqa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Kush dashuron me perpara ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush dashuron me perpara ?   Kush dashuron me perpara ? - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush dashuron me perpara ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Dashuria dhe Shoqeria-
Kërce tek: