Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 SMS dashurie

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

SMS dashurie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie - Faqe 2 Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 12:02 am

dashuri,dashuri o let me thon dashuri te vertet o zor me gjet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

SMS dashurie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie - Faqe 2 Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 9:04 am

hahah te forta shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Enndriti
V.I.P
V.I.P
Enndriti

Posts : 545
Join date : 04/08/2009
Location : Te TherrAt e ima

SMS dashurie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie - Faqe 2 Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 11:02 pm

aiiiiii nese te don per nime nuk ka nevoje me i kushtu poezi hiq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

SMS dashurie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie - Faqe 2 Icon_minitimeSat Sep 26, 2009 8:12 am

kto jon poezi per tgjith ka njerz qe ju duhen edhe mujn mej mar ktu Very Happy

te pyes pse jeton?
me thua per ty,
me pyet cfare do,
te them...te dua vetem ty.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

SMS dashurie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie - Faqe 2 Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 12:45 pm

dashurija nime ju myti kadalni breeeee hehhhehe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArberZhubii
V.I.P
V.I.P
ArberZhubii

Posts : 608
Join date : 30/09/2009
Age : 23
Location : Gjakova
Hobi Hobi : Football

SMS dashurie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie - Faqe 2 Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 6:09 pm

op walla sa SMS ne dashurie ja qoj femres ne dit menja sju merr l
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.realmadrid-star.tk
Sponsored content
SMS dashurie - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
SMS dashurie
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Dashuria dhe Shoqeria-
Kërce tek: