Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 SMS dashurie

Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeSun Aug 23, 2009 1:39 pm

Disa sms te krijuara nga une per YVIN time ne momente inspirimi.

Te te them te dua perjetesisht, do genjej veten fillimisht pastaj ty... Prandaj me sinqeritetin me te madh te them "dua te te dua perjetesisht!" Apo e do me thjesht? TE DUA!!!

Dashuria ime per ty lind nga pafundesia dhe po aty perfundon! Athua te kete pafundesia kufi?!

Kam nje porosi! Mos harro t'i thuash .... qe me mungon shume, por jo aq sa e dua!

Fjalet qe dalin nga zemra, kane madheshtine e tyre. Nje te tille t'a dergoj tani! Ruaje dhe ushqeje, po deshe qe te rritet! Te dua aq sa e meriton!

shkruani edhe ju SMS dashurie
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 1:15 pm

Në këtë fletë të thatë

Të jetë si kujtim

Si emri im e dashur

Të jetë edhe emri im

E kam një kuti

Me helm të zi

Nëse do të fejohesh për tjetrin

Unë do ta pi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 1:19 pm

Nese kam pak fryme, thithe ti o shpirt,

nese kam pak gjak, pije ti o zemer,

nese kam nje lot, fshije ti o engjell,

nese kam nje jete, jetoe ti per mua...

merre gjithcka timen, vec lerme te te dua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 1:21 pm

qdo Dit pa ty, esht sie nje dit pa diell.

qdo mbremje pa ty, eshte si nje nat pa yje.

qdo or pa ty, esht si nje jete pa ndjenja.

qdo minut pa ty, eshte nje minut si mos te isha ne jete.

qdo sekund pa ty, eshte si mos tme reh zemra.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 1:22 pm

Dora me shkruan

Zemra me l?ndon,

me shkruaj i dashur

ne qoft se me Don!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeMon Aug 24, 2009 1:23 pm

Nje enderr plot ngrohtesi dhe dashuri ,

nje enderr plot emocione dhe ndjenja ,

nje enderr plot vujatje dhe mendime ,

nje enderr ku mundem te them TE DUA ,

dhe shpresoj se nuk do te jet vetem ne enderr.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 3:04 pm

Atje tek nje lum
ku ka lule shum
kur te jesh ne gjum
vi t'puthi un...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 3:04 pm

Sa yje ka qelli smundesh me i numru,sa te dua une e dashur s'mundesh me besu..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 3:06 pm

Nuk e di sa te du sa me ka mar malli po te ishe i vdekur do te nxjerrja nga varri.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeWed Aug 26, 2009 3:07 pm

buzet ti afrova zemren ta dhurova e di qe nuk gabova qe ne ty u dashurova te dua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 9:24 am

dashuria eshte nje mol e art e mbushur me helm e me mjalt e fort qikjo cherry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 1:46 pm

TE DUA TE PRES DERI SA TE VDES
Mbrapsht në krye Shko poshtë
vjollca
PrincesS
PrincesS
vjollca

Posts : 220
Join date : 18/08/2009

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 10:01 pm

pse sot nuk je sikur dje? pse per mua me nuk je? pse zemrat ne jet gabojn? pse ela zoti te dashurojm? pse kur na ngrin dielli e kuptojm pranveren? pse pa e humb je gje nuk ja dim vleren? pse pas gjdo ngjarje heshtja mbizotron? psee duhet ta dush dikend kur ai nuk te don....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
vjollca
PrincesS
PrincesS
vjollca

Posts : 220
Join date : 18/08/2009

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 10:02 pm

Mendoj per ty fantazoj
Dot se harroj
Diten kur te pash per here te pare
E bukur e sinqert pa mashtrime
Pran meje ecje ti dashuria ime
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Rinor Hyseni
Antarë 50%
Antarë 50%
Rinor Hyseni

Posts : 321
Join date : 26/08/2009
Age : 24
Location : Vushtrri
Hobi Hobi : Futbolli

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 11:15 pm

mendoj per ty
smund te flej pa ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 12:18 am

lexo kete mesazh qe del nga shpirti im,
e ne me do ruaje si kujtim.
grise nese sme do.beje cope e therrime,
po ta dish bashk me te ke thyer edhe zemren time.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 12:19 am

Tradhtare fajtore
s'meriton të flas
por meriton përjetë
t'mallkoj e në fund të vras

si pate mëshirë
nga unë me u larguar
zemrën time të pa fat
rënd e ke tradhtuar

do të mallkoj për jetë
me lot të pandarë në sy
dhe kurrë s'do të harroj
këtë zezë e tradhëti
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 8:52 am

Të lutem tregomë a të lëndova unë
Që ti erdhe dhe më lëndove aq shumë.
Lëndove shpirtin tim,zemrën time!
Pse e tërë kjo?
E nesërmja do te vijë
Edhe me largimin tim!
Vet me vete them:
Pse të kam dashur ty?
C’farë te mire djeta aty?
Nëse i thash këto fjalë i thash se kasha mallë,
Se me të vërtetë të kasha dashnor të pare
Tregomë te lutem:
A do te kthehesh ndonje herë?
A do më duash edhe një here?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
EffectKill'
Fillestar
Fillestar
EffectKill'

Posts : 9
Join date : 05/09/2009

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeSat Sep 05, 2009 11:47 pm

oo shekspira he
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeSun Sep 06, 2009 8:58 am

Dora më shkruan
Zemra më lëndon,
më shkruaj i dashur
në qoft se më Don!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
● KING ALBO ●
Antarë 40%
Antarë 40%
● KING ALBO ●

Posts : 147
Join date : 23/08/2009
Age : 28

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 12:12 am

zemer do te vish mas banese nje qik Razz
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.great-albania.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeWed Sep 09, 2009 10:55 am

Ti më bën akull... ti më bën zjarr... ti po më mbyt... ti po më ngjall... Une dhe ti... ti dhe une... me nje fjal... te DUA SHUME
Mbrapsht në krye Shko poshtë
leoneta
SUPER MODERATOR
SUPER MODERATOR
leoneta

Posts : 1018
Join date : 12/07/2009
Location : Podujeva

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeSat Sep 12, 2009 2:39 pm

ju myti dashnia e hajt shum po vuni bre po me dhimbseni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 2:58 am

Dhe pse je larg asgje nuk m epengon largeisa ne largon dashuria na bashkon
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arjanit Manchester United
V.I.P
V.I.P
Arjanit Manchester United

Posts : 613
Join date : 13/09/2009
Age : 29

SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 5:33 pm

haha une nuk di keshtu mor

Dashuria eshte nje moll e art e mbushur me helm e me mjalt

haahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
SMS dashurie Empty
MesazhTitulli: Re: SMS dashurie   SMS dashurie Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
SMS dashurie
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Dashuria dhe Shoqeria-
Kërce tek: