Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Shkruaje refrenin e kenges qe je duke e ndexhuar??

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
qipi-kaka
V.I.P
V.I.P
qipi-kaka

Posts : 95
Join date : 14/10/2009

Shkruaje refrenin e kenges qe je duke e ndexhuar?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkruaje refrenin e kenges qe je duke e ndexhuar??   Shkruaje refrenin e kenges qe je duke e ndexhuar?? - Faqe 3 Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 10:08 am

edhe une nuk jam tu ngu
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Shkruaje refrenin e kenges qe je duke e ndexhuar?? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Shkruaje refrenin e kenges qe je duke e ndexhuar??   Shkruaje refrenin e kenges qe je duke e ndexhuar?? - Faqe 3 Icon_minitimeFri Oct 16, 2009 10:44 am

D.U.D.A. ft Kamikazat-Lshoja Zanin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Shkruaje refrenin e kenges qe je duke e ndexhuar??
Mbrapsht në krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Bisedë e Lirë-
Kërce tek: