Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FABIANI
V.I.P
V.I.P
FABIANI

Posts : 421
Join date : 15/08/2009
Location : Ne fund te oqeanit

Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Empty
MesazhTitulli: Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen?   Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 4:52 pm

Kom shum deshira po tri jon:

Me pas ni jet te mir
Me pas te dashuren e mir
Edhe me pas veturen e mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen?   Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 8:02 pm

mas 1 me kan shnosh
2 me pas fat en dashni
edhe kurjgo
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Enndriti
V.I.P
V.I.P
Enndriti

Posts : 545
Join date : 04/08/2009
Location : Te TherrAt e ima

Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen?   Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Icon_minitimeSun Aug 16, 2009 2:50 pm

1. Shnosh me qene
2. me pas fat ne dashuri
3. me u ba dikushi ne jete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Best..E
Te Perjashtuar
Te Perjashtuar
Best..E

Posts : 478
Join date : 26/08/2009

Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen?   Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 2:24 pm

. mu kon gjith i lumtur

mos mem ndosh sen


mos mem tradhtu femra
Mbrapsht në krye Shko poshtë
N-D-A-F
Antarë 40%
Antarë 40%
N-D-A-F

Posts : 139
Join date : 26/08/2009
Age : 26
Location : Vushtrri

Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen?   Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Icon_minitimeFri Aug 28, 2009 5:45 pm

me lu per Bayernin

mos mem ndodh sen

edhe

me kon gjith i lumtur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen?   Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Icon_minitimeFri Sep 04, 2009 9:05 pm

1.te kalojm mir me te dashuren time
2. mos mem tradhtu
3.Moderator Forumi te nje loj
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
Arjanit Manchester United
V.I.P
V.I.P
Arjanit Manchester United

Posts : 613
Join date : 13/09/2009
Age : 29

Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen?   Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 9:34 am

te jem Staff dhe ranking 1 ne ofm

Te jem miliarder

Ta blej klubin e Man Utd
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen?   Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 10:35 pm

Suksesi me 5 ne shkolle ne gjimnaz

mu kan i lumtur

me pas shendet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen?   Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Icon_minitimeSun Sep 27, 2009 12:56 pm

i kom cek me lart ato jan deshirat e mija
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArberZhubii
V.I.P
V.I.P
ArberZhubii

Posts : 608
Join date : 30/09/2009
Age : 24
Location : Gjakova
Hobi Hobi : Football

Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen?   Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Icon_minitimeSat Oct 03, 2009 2:23 pm

me ja kalu messit

Me mujt bile me mberri diqka ne futboll

Me qen shendosh e mire
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.realmadrid-star.tk
Monda@
PrincesS
PrincesS
Monda@

Posts : 72
Join date : 04/10/2009

Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen?   Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 7:16 pm

1.me u ba aktore ,2.me udhetuar neper bot 3.me pas lejen e makines edhe me vozit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen?   Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Icon_minitimeWed Oct 07, 2009 11:46 am

ishalla te plotesohen monda
Mbrapsht në krye Shko poshtë
qipi-kaka
V.I.P
V.I.P
qipi-kaka

Posts : 95
Join date : 14/10/2009

Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen?   Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 11:12 am

1.mu ba dikushi
2.me pas fat ne dashuri
3.mu kan shnosh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Empty
MesazhTitulli: Re: Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen?   Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen? Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Cilat jan tri deshirat e tua per te ardhmen?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Bisedë e Lirë-
Kërce tek: