Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Zonja dhe Zotrinjë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
FABIANI
V.I.P
V.I.P
FABIANI

Posts : 421
Join date : 15/08/2009
Location : Ne fund te oqeanit

Zonja dhe Zotrinjë Empty
MesazhTitulli: Zonja dhe Zotrinjë   Zonja dhe Zotrinjë Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 2:52 pm

Miredita une jom fabianii edhe me tregoii Enndriti edhe vendossa qe te regjistrohem. Shpresoj te kaloj sa me mire me juu...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Zonja dhe Zotrinjë Empty
MesazhTitulli: Re: Zonja dhe Zotrinjë   Zonja dhe Zotrinjë Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 2:53 pm

mir se erdhe Fabian do te kalosh mir me ne Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Enndriti
V.I.P
V.I.P
Enndriti

Posts : 545
Join date : 04/08/2009
Location : Te TherrAt e ima

Zonja dhe Zotrinjë Empty
MesazhTitulli: Re: Zonja dhe Zotrinjë   Zonja dhe Zotrinjë Icon_minitimeSat Aug 15, 2009 6:16 pm

oooo hajde fabian ardhsh sii vera e te lumshin komt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
fredi
Fillestar
Fillestar


Posts : 16
Join date : 22/08/2009

Zonja dhe Zotrinjë Empty
MesazhTitulli: Re: Zonja dhe Zotrinjë   Zonja dhe Zotrinjë Icon_minitimeSun Aug 23, 2009 10:34 am

mir se erdhe fabian
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Best..E
Te Perjashtuar
Te Perjashtuar
Best..E

Posts : 478
Join date : 26/08/2009

Zonja dhe Zotrinjë Empty
MesazhTitulli: Re: Zonja dhe Zotrinjë   Zonja dhe Zotrinjë Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 11:38 am

mir se erhee
Mbrapsht në krye Shko poshtë
N-D-A-F
Antarë 40%
Antarë 40%
N-D-A-F

Posts : 139
Join date : 26/08/2009
Age : 25
Location : Vushtrri

Zonja dhe Zotrinjë Empty
MesazhTitulli: Re: Zonja dhe Zotrinjë   Zonja dhe Zotrinjë Icon_minitimeThu Aug 27, 2009 1:55 pm

mir se erdhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Zonja dhe Zotrinjë Empty
MesazhTitulli: Re: Zonja dhe Zotrinjë   Zonja dhe Zotrinjë Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zonja dhe Zotrinjë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Më afër njeri-tjetrit :: Prezantohu!-
Kërce tek: