Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Rreni diqka !!

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30
AutoriMesazh
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Rreni diqka !! - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Rreni diqka !!   Rreni diqka !! - Faqe 30 Icon_minitimeTue Oct 06, 2009 5:55 pm

skom fitu as ni qmim te qmimet oskar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArberZhubii
V.I.P
V.I.P
ArberZhubii

Posts : 608
Join date : 30/09/2009
Age : 24
Location : Gjakova
Hobi Hobi : Football

Rreni diqka !! - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Rreni diqka !!   Rreni diqka !! - Faqe 30 Icon_minitimeTue Oct 06, 2009 9:39 pm

i kom fitu disa qmimwe oskar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.realmadrid-star.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Rreni diqka !! - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Rreni diqka !!   Rreni diqka !! - Faqe 30 Icon_minitimeWed Oct 07, 2009 11:37 am

na e prishen shkollen e re
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Rreni diqka !! - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Rreni diqka !!   Rreni diqka !! - Faqe 30 Icon_minitimeWed Oct 07, 2009 11:57 am

e shkela me kerr 1 vajze
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Rreni diqka !! - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Rreni diqka !!   Rreni diqka !! - Faqe 30 Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 3:01 pm

un spostojn ma nkit forum Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

Rreni diqka !! - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Rreni diqka !!   Rreni diqka !! - Faqe 30 Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 9:51 pm

une shi bre ne kete forum sen svyn ky uhahuauhahahu Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Rreni diqka !! - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Rreni diqka !!   Rreni diqka !! - Faqe 30 Icon_minitimeFri Oct 09, 2009 2:43 pm

spo du me kon Admin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Rreni diqka !! - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Rreni diqka !!   Rreni diqka !! - Faqe 30 Icon_minitimeFri Oct 09, 2009 5:28 pm

spo du mu kon V.I.P.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Rreni diqka !! - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Rreni diqka !!   Rreni diqka !! - Faqe 30 Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 2:33 pm

skom shpi hiq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Rreni diqka !! - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Rreni diqka !!   Rreni diqka !! - Faqe 30 Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 10:44 am

skom dhoma hiq
Mbrapsht në krye Shko poshtë
qipi-kaka
V.I.P
V.I.P
qipi-kaka

Posts : 95
Join date : 14/10/2009

Rreni diqka !! - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Rreni diqka !!   Rreni diqka !! - Faqe 30 Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 10:40 am

kum plaqkit ni bank
Mbrapsht në krye Shko poshtë
donaa
PrincesS
PrincesS
donaa

Posts : 1371
Join date : 11/08/2009

Rreni diqka !! - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Rreni diqka !!   Rreni diqka !! - Faqe 30 Icon_minitimeWed Oct 21, 2009 2:27 pm

u plaka edhe hajt uehuhe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FABIANI
V.I.P
V.I.P
FABIANI

Posts : 421
Join date : 15/08/2009
Location : Ne fund te oqeanit

Rreni diqka !! - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Rreni diqka !!   Rreni diqka !! - Faqe 30 Icon_minitimeWed Jun 09, 2010 11:12 am

O un skumm rrejt kurrr!!!hahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Dardani_K2
Antar 10%
Antar 10%


Posts : 45
Join date : 07/07/2010
Location : Kahmas dhe Askund
Hobi Hobi : Te tanat Kapak

Rreni diqka !! - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Hashim Thaqi na u ba Hagji   Rreni diqka !! - Faqe 30 Icon_minitimeSat Jul 10, 2010 10:52 pm

A ndegjuet qe ne takimin e Dubrovnikut Hashim Thaqi,Skender Hyseni dhe kryeministri kroat kishin vendos me e lanen Politiken
dhe ne ate mbledhje i kishin ba Haxhi dhe kishin vendos qe te gjitha paret e vjedhuna me jau dhanen te
varferve qe per me i la gjynahet shume gjest i mire prej tyne po ne kete mbledhje e kishin ftue edhe
vllaun e tyne kryetarin e Serbis Tadiqin dhe djaqlin e tina Jeremiqin qe edhe keta me hy ne musliman dhe
me u ba Haxhi qe me ju tregue botes se jane per vllaznim Bashkim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Rreni diqka !! - Faqe 30 Empty
MesazhTitulli: Re: Rreni diqka !!   Rreni diqka !! - Faqe 30 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Rreni diqka !!
Mbrapsht në krye 
Faqja 30 e 30Shko tek faqja : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Bisedë e Lirë-
Kërce tek: