Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 Transferet 2009/10

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
baRchee.
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
baRchee.

Posts : 969
Join date : 09/07/2009
Age : 27
Location : Podujeva
Hobi Hobi : Nxënës/Futbolli

Transferet 2009/10 - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet 2009/10   Transferet 2009/10 - Faqe 2 Icon_minitimeTue Sep 01, 2009 2:44 pm

Agron t'lutem shko prezantohu !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://llapi-forum.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Transferet 2009/10 - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet 2009/10   Transferet 2009/10 - Faqe 2 Icon_minitimeSun Sep 13, 2009 2:46 am

Lesscot nga Everton ne Man.City per 24 milion paund kontrata 4 vjecare
Mbrapsht në krye Shko poshtë
albi
Antarë 40%
Antarë 40%
albi

Posts : 162
Join date : 14/09/2009

Transferet 2009/10 - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet 2009/10   Transferet 2009/10 - Faqe 2 Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 6:03 pm

kaka nga milano ne real per se di sa pare???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
albi
Antarë 40%
Antarë 40%
albi

Posts : 162
Join date : 14/09/2009

Transferet 2009/10 - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet 2009/10   Transferet 2009/10 - Faqe 2 Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 6:06 pm

UNITED PAS FABIANOSMediat angleze njoftojnë se Manchester Unitedi do të tentojë transferimin e sulmuesit të Sevillas, Luis Fabiano, gjatë afatit kalimtar të janarit(hale su bo veq tash ta qes edhe qeta Sorry nese so e lejume)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
albi
Antarë 40%
Antarë 40%
albi

Posts : 162
Join date : 14/09/2009

Transferet 2009/10 - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet 2009/10   Transferet 2009/10 - Faqe 2 Icon_minitimeTue Sep 15, 2009 6:10 pm

Atletiko madrid do e shes agueron po ku ende nuk eshte ber e ditur
keshtu ka ber te ditur presidenti i klubit te a.madrid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arjanit Manchester United
V.I.P
V.I.P
Arjanit Manchester United

Posts : 613
Join date : 13/09/2009
Age : 29

Transferet 2009/10 - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet 2009/10   Transferet 2009/10 - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 12:09 pm

Manchester united 28 milion per silva te valencia
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Transferet 2009/10 - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet 2009/10   Transferet 2009/10 - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 12:42 pm

e paska ble a se ka ble mdoket veq i ka bo ofert

tema o veq kur e blen arjanit Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Arjanit Manchester United
V.I.P
V.I.P
Arjanit Manchester United

Posts : 613
Join date : 13/09/2009
Age : 29

Transferet 2009/10 - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet 2009/10   Transferet 2009/10 - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 5:16 pm

Richards Dunne

Manchester City - Aston Villa

James Collins

West Ham - Aston Villa

me falni se nuk e kuptova mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Transferet 2009/10 - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet 2009/10   Transferet 2009/10 - Faqe 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 7:32 pm

ska gje qe tash e ke kuptu edhe mi o Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Transferet 2009/10 - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet 2009/10   Transferet 2009/10 - Faqe 2 Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 11:12 pm

Real Madrid me ka knaq sivjet zemren me transferet qe i ka bere
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Transferet 2009/10 - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet 2009/10   Transferet 2009/10 - Faqe 2 Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 11:15 pm

O Don ktu duhetn mu postu veq Transferet Zyrtare e jo me bo Chit/Chat Faleminderit per mirkuptim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Transferet 2009/10 - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet 2009/10   Transferet 2009/10 - Faqe 2 Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 11:16 pm

po tash ska mo trasnfere zyrtare deri ne dimer
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 25
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

Transferet 2009/10 - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet 2009/10   Transferet 2009/10 - Faqe 2 Icon_minitimeFri Sep 18, 2009 11:18 pm

Ska, duhet me prit per Supozime te transferev munesh me fol te tema e futbollit Wink
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

Transferet 2009/10 - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet 2009/10   Transferet 2009/10 - Faqe 2 Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 8:55 am

L.Neill nga Unattached në Everton
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
Transferet 2009/10 - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Transferet 2009/10   Transferet 2009/10 - Faqe 2 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Transferet 2009/10
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Sporti-
Kërce tek: