Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 po ta zotronit postin e kryetarit te kosoves qa kishit boo ju ?

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

po ta zotronit  postin e kryetarit te kosoves qa kishit boo  ju ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: po ta zotronit postin e kryetarit te kosoves qa kishit boo ju ?   po ta zotronit  postin e kryetarit te kosoves qa kishit boo  ju ? - Faqe 2 Icon_minitimeWed Oct 07, 2009 11:33 am

mas pari kisha bo pak pasuni si kta politikanat tone uhauhuhauhuhauh
kisha ndihmu me u zhvillu ekonomikisht
Mbrapsht në krye Shko poshtë
qipi-kaka
V.I.P
V.I.P
qipi-kaka

Posts : 95
Join date : 14/10/2009

po ta zotronit  postin e kryetarit te kosoves qa kishit boo  ju ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: po ta zotronit postin e kryetarit te kosoves qa kishit boo ju ?   po ta zotronit  postin e kryetarit te kosoves qa kishit boo  ju ? - Faqe 2 Icon_minitimeWed Oct 14, 2009 12:59 pm

e kisha ba kosoven qe mi marr msysh per smiri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
po ta zotronit postin e kryetarit te kosoves qa kishit boo ju ?
Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Bisedë e Lirë-
Kërce tek: