Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumPortalKërkoRegjistrohuidentifikimi
kemi kaluar ne www.ofm-albanian.tk` BYE BYE [ D H G ]


 

 ..:-Gjumi-:..

Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
special-toni
WebMaster & HacKer
WebMaster & HacKer
special-toni

Posts : 2264
Join date : 26/08/2009
Age : 27
Location : Drenas
Hobi Hobi : http://gamezer.com/billiards/http://llhg-crew.sqweebs.com,

..:-Gjumi-:.. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: ..:-Gjumi-:..   ..:-Gjumi-:.. - Faqe 5 Icon_minitimeThu Oct 08, 2009 3:19 pm

sot edhe 5 minuta ne 7
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.toni-chat.tk
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

..:-Gjumi-:.. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: ..:-Gjumi-:..   ..:-Gjumi-:.. - Faqe 5 Icon_minitimeFri Oct 09, 2009 2:47 pm

khu sot gati mos me shku ne shkoll hiq

jom qu ne 7.30 deri tu bona gati deri tshkova ne shkoll

tamon ke hehe u tuta qe spo mrrij

ne 7 duhet mu qu Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

..:-Gjumi-:.. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: ..:-Gjumi-:..   ..:-Gjumi-:.. - Faqe 5 Icon_minitimeFri Oct 09, 2009 5:33 pm

neser shyqyr qohna pak ma von
Mbrapsht në krye Shko poshtë
FLo0rI
Administrator
Administrator
FLo0rI

Posts : 4764
Join date : 09/07/2009
Age : 26
Location : n'Anfield Road
Hobi Hobi : Nxenes/Futboll

..:-Gjumi-:.. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: ..:-Gjumi-:..   ..:-Gjumi-:.. - Faqe 5 Icon_minitimeMon Oct 12, 2009 2:31 pm

dje jom kon smut sot menojshe sum del gjumi per me shku ne shkoll veq apet mir um dul eheh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Donistyle
V.I.P
V.I.P
Donistyle

Posts : 570
Join date : 18/09/2009
Location : N'krejt Kosoven
Hobi Hobi : Futbolli dhe noti

..:-Gjumi-:.. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: ..:-Gjumi-:..   ..:-Gjumi-:.. - Faqe 5 Icon_minitimeTue Oct 13, 2009 10:42 am

nashta prej nesrit po ma bajn shkollen masdite edhe atere me pshtojin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
qipi-kaka
V.I.P
V.I.P
qipi-kaka

Posts : 95
Join date : 14/10/2009

..:-Gjumi-:.. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: ..:-Gjumi-:..   ..:-Gjumi-:.. - Faqe 5 Icon_minitimeThu Oct 15, 2009 10:04 am

valla sod me minzi jam qu prej gjumit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
..:-Gjumi-:.. - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: ..:-Gjumi-:..   ..:-Gjumi-:.. - Faqe 5 Icon_minitime

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
..:-Gjumi-:..
Mbrapsht në krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: Forumi Argëtues :: Bisedë e Lirë-
Kërce tek: